Meie tehtud veebilehed

Baltesthunt OÜ

rajakaameramüük.ee

Rajakaamera müük sai meilt hea disainiga e-poe, millel toimib hästi Google otsingumootorites turundus. (SEO + Google Ads)

Rae Kivitehas OÜ

raekivitehas.ee

Rae Kivitehas on Eesti üks suurimaid tänavakivitootjaid. Arendasime neile e-poe Google Maps API-l baseeruva transpordihinna kalkulaatoriga ning liidestasime Montonio makselahenduse.

Webquer OÜ

webquer.ee

Arendasime Webquer hankeplatvormi Laravel ja VueJS raamistikul. Projekt kestis 4 kuud. Arendasime ka custom admin paneeli kasutajate halduseks ning hangete kinnitamiseks. Keskkond on üles ehitatud kui single page application ja tänu sellele on veebilehe laadimiskiirus üle prahi.

Bercman Technologies AS

bercman.com

Nutikaid ülekäiguradasid arendav AS Bercman Technologies tegi IPO Nasdaq First North aktsiaturul. Lõime neile uue ja esindusliku veebilehe ning disainisime investoritele ettevõtet tutvustavad dokumendid.

Agatark OÜ

agatark.ee

Agatark pakub targa kodu lahendusi. Probleem oli, et veebileht ei andnud edasi soovitud sõnumit ja emotsiooni. Tegime veebilehe ümber nii, et veebikülastaja saab sekunditega aru, miks nende toode äge on.

Veg machine OÜ

vegmachine.ee

VegMachine pakub Balti Jaama turul ja Tartu Kaubamajas imehäid vegan toite. Suutsime teostada keeruka disaini ning lisaks arendasime neile ka e-poe funktsionaalsuse.

AV Ehitus OÜ

avehitus.ee

AV Ehitusel oli vaja luua nende maine vääriline veebileht. Samal ajal oli juhtkond ehitustöödega hõivatud. Saime uue veebilehe tänu meie projektijuhtimisele minimaalse kliendipoolse panusega siiski ilusti valmis.

C-box OÜ

c-box.eu

C-Box toob pakiautomaadid sinu ukse ette! Lõime nende täpsele disainisoovile vastava veebilehe Eesti ja Inglise keeles. Tegime custom pin’idega kaardilahenduse.

Parkla24 OÜ

parkla24.ee

Parkla24’l on Tallinnas ja Pärnus kümmekond parklat. Lõime neile keskkonna, kus inimesed saavad mugavalt parkimispileti soetada ning nende parklate asukohad on hästi välja toodud.

Estland Travel OÜ

estlandtravel.eu

Lõime Estlandtravelile logo ning veebilehe, kus on tuurid kasutajasõbralikult välja toodud ning broneerimissüteemiga lihtsasti broneeritavad. Liidestasime Montonio makselahenduse.

Skarabeus Julgestusteenistus OÜ

skarabeus.ee

Skarabeus Julgestusteenistuses töötab üle 230 inimese. Tegime neile korporatiivse veebilehe. Väljakutseks oli suure hulga info kasutajasõbralik esitus, millega saime väga hästi hakkama.

Nord Solar OÜ

nordsolar.ee

Nordsolar tegeleb päikesepaneelide müügi ja paigaldusega. Arendasime neile sisuka veebilehe ning dubleerisime selle inglise, vene ja läti keeles. Referentse ja sisu mida kuvada oli palju, kuid saime kõik info kasutajasõbralikult välja toodud.

EstMagnet OÜ

estmagnet.ee

Estmagnetil on Eesti suurima tootevalikuga magnetite e-pood. Püsivad tellijad olid juba olemas, kuid tänu e-poe loomisele tulevad tellimused automaatselt sisse ja arved väljastatakse automaatselt. Kasutasime WooCommerce raamistikku. Liidestasime kõikvõimalikud tarnelahendused ja Montonio makselahenduse.

Saunapartner OÜ

saunauks.ee

Saunapartner on spetsialiseerunud saunauste müügile. Lõime neile WordPress WooCommerce sisuhaldusplatvormil e-poe erinevate tootevariatsioonidega. Lisaks arendasime eritellimusvormi.

CryoClinic OÜ

cryoclinic.ee

Kargelt kauniks! Cryoclinic tegeleb iluteraapiaga ning vaja oli uut esinduslikku veebilehte. Lõime neile mitmekeelse veebilehe WordPress sisuhaldusplatvormil. Paljudel juhtudel on hea lisada veebilehe avavaatesse video. See tekitab kõige tõhusamalt külastajas soovitud emotsiooni. Seda tegime ka seekord.

Mr Lasku OY

mrlasku.fi

MR Lasku aitab klientidel vähem makse maksta. Arendasime neile sisselogimiskeskkonna ning API liidestuse majandustarkvaraga Simplbooks, et kasutajad saaksid veebis ise luua arved ja need välja saata. Arvete laekumisel maksab platvorm automaatselt vastavad summad klientidele välja. Lõime ka maksukalkulaatori esilehele.

SEMT  OÜ

semt.ee

Semt on Eestimaa kodusid ehitanud üle 10 aasta. Nende ehitiste hulka kuulub Viljandi kõrgeim kortermaja. Tegime Semti projektidest professionaalsed droonikaadrid, monteerisime nendest video, disainisime ja arendasime uue veebilehe ning panime tervikuna üles.

Speleta AS

speleta.ee

AS Speleta asutati 1994. aastal ning tegeleb elektroonika tootmisega ja remondiga. Disainisime ja arendasime neile uue veebilehe hallatava tootekataloogiga partnerite jaoks.

K&K Mets OÜ

raieteenus.ee

K&K Mets tegeleb raieõiguse ja metsa ostu ja müügiga. Disainisime ja arendasime neile kodulehe ning optimeerisime selle Googles relevantsete märksõnadega esile tulema. Ehk potentsiaalne klient, kes otsib Googles raieteenust, näeb esimesena just nende veebilehte.

Metallituba OÜ

metallituba.ee

Metallituba OÜ on pereettevõte, mis tegutseb aastast 2012. Meie peamisteks klientideks on metsaveotõstukite ja põllumajandushaagiste tootmisega tegelevad ettevõtted, kellele pakume allhanketeenust.

Vita Fontana OÜ

vitafontana.ee

Vita-Fontana is a modern supplement producer who tackles modern problems, like fatigue, irregular sleep or frequent illness by utilising modern dosage forms.

Balti Puurkaev OÜ

baltipuurkaev.ee

Balti Puurkaev on üks Eesti suurimaid puurkaevude rajajaid. Lõime neile ajakohase veebilehe, mis on lihtne kasutada ka eakamatel inimestel. Lisaks säästab veebileht personaliseeritud päringuvormide ja automaatemailides info edastamisega juhtkonna aega.

Mercur Trust OÜ

mercur.ee

Mercur Trust OÜ on enam kui 10-aastase ajalooga ehitusettevõte. Meil on väga pühendunud ja kogenud meeskond, tagame optimaalse paindlikkuse ja võimaldame läheneda igale kliendile personaalselt.

Baltic Systems OÜ

balticsystems.ee

Baltic Systems OÜ tegeleb eri nõrkvoolusüsteemide lahendustega juba 2015. aastast. Meie eesmärgiks on pakkuda kliendile kõrge kvaliteedi ja hea hinnatasemega nõrkvoolusüsteemide paigaldust.

Pur24 OÜ

pur24.ee

Tahame pakkuda parima tehnoloogiaga ja Euroopa kvaliteetseimate materjalidega soojusisolatsiooni teenust, mis tagab klientidele täielikku rahulolu.

Timbhaus OÜ

timbhaus.ee

Timbhaus OÜ on spetsialiseerunud puitelementidest tehasemajade tootmisele ja ehitamisele Eestis. Samuti on võimekus ja pikaajaline kogemus teha puitelementide ja paigaldustöid välisriikides.

Force Arendus OÜ

forcearendus.ee

Alustasime renoveerimis- ja viimistlustöid teostava ettevõttena. Möödunud on mitu aastat ja tänaseks on Force Arendus OÜ jõudnud uuele tasemele – hakkasime püstitama eeslinnade ja tööstuslike ehituste võtmed kätte projekte.

Katusepoisid OÜ

katusepoisid.ee

Meie põhiliseks tegevusvaldkonnaks on lamekatuste ja viilkatuste ehitamine ning renoveerimine. Paigaldame erinevat tüüpi katusekattematerjale, profiilplekist kuni rullmaterjalideni välja.

Viduva talu OÜ

viduva.ee

Käisime Viduva puhketalus ja filmisime nende puhkekohast ägeda tutvustava video. Arendasime neile veebilehe ja broneerimissüsteemi.

Computer Lab OÜ

computerlab.ee

Computer Lab on Octominer krüptokaevurite ametlik edasimüüja Euroopas. Lõime neile WordPress sisuhaldussüsteemil veebilehe, kus avavaatel kasutasime nende ettevõtet tutvustavat videot. Tõime esile tooted, teenused ja meeskonna.

Treasure Capital OÜ

jarvesalu.ee

Järvesalu Uusarendus vajas kiirtellimusena interaktiivset hinnaplaani ja kasutajasõbralikku kasutajaliidest. Mõeldud – tehtud!

Lifesgreat OÜ

lifesgreat.eu

Life’s Great on positiivsest ellusuhtumisest inspireeritud Eesti rõivabränd. Lõime neile puhta disainiga e-poe WordPress WooCommerce platvormil erinevate variatsioontoodetega. E-poe ostuteekond on optimeeritud konversioonidele. Maksta saab kõikide pangalinkidega Eestis ja lisaks on krediitkaardimaksed.

Meie tehtud videod

Meie tehtud visiitkaardid

Meie tehtud logod