Magento arendus

Magento e-poe arenduse ja hoolduse teenused

vDisaini meeskond omab veebiarenduses pikaajalist kogemust ning on läbi viinud sadu veebiarenduse projekte ning kümneid tellimiskeskuse ja e-poe projekte. Kasutame järgmisi raamistikke: Magento, WordPress WooCommerce ja Laravel. Loome automatiseeritud e-poode ja tellimiskeskuseid vajalike majandustarkvarade API liidestustega, mis võimaldavad kuvada laoseisu majandustarkvarast, hinnastada ärikliendile ja erakliendile tooteid erinevalt. Oleme kogenud spetsialistid otsingumootoriturunduses ja paneme e-poed käivet tegema. Kui vajad konsultatsiooni või pakkumist Magento arenduse osas, võta meiega ühendust!

Kellele sobib Magento e-poe arendus?

Magento e-poe arendus on kõige sobivam küpsetele e-kaubanduse ettevõtetele, kellel on mitmeid erisoove nagu näiteks kuvada lõppklientidele suurt tootevalikut, luua erinevaid ühendusi laohaldustarkvara ja majandustarkvaraga, kuvada tooteid mitmes keeles ja optimeerida hõlpsalt tooted Google otsingumootorile.

 

Funbox OÜ Magento projekt

Arendasime ja disainisime Funboxile uue e-poe Magento 2 raamistikul. Neil on kuskil 13 000 toodet e-poes. Funboxil oli väga tugev SEO (umbes 100 märksõna Googles esilehel) – võtsime enda vastutuseks ka selle SEO üle toomise uude e-poodi. Laoseis tuleb e-poodi ERPLYst. Integreerisime võimsa POS süsteemi, mis võimaldab hallata korraga nii e-poe kui ka füüsilise poe müüke. E-poes on tooted kuvatud nii Eesti kui ka vene keeles. Seadistasime makse ja tarnemoodulid ning pakisiltide automaatse genereerimise. Arendasime erinevaid mugavusfunktsionaalsusi nagu näiteks arvel kommentaaride kuvamine jne.

magento e-poe arendus

Magento e-poed on kiired ka sadade tuhandete toodetega

Mitmed e-poe platvormid, nagu näiteks WordPress WooCommerce, kipuvad minema aeglaseks, kui andmebaasis on üle 10 000 toote või siis aeg, mis läheks nende veebipoodide kiiruse optimeerimisele on ebaproportsionaalselt suur. WordPress on loodud blogisaitide halduseks. WooCommerce plugin lihtsalt võimaldab laiendada WordPress platvormil olevat veebilehte e-poeks. Magento on loodud ainult e-poodide tarbeks ning selle andmebaas on sellisel viisil üles ehitatud, et päringud võtavad vähem ressurssi ning seeläbi jääb lehe laadimiskiirus ka paremaks.

 

Kui e-poes on tooteid palju, on vaja kasutada ka võimekaid servereid. Server Farm OÜ pakub Eestis väga häid serverilahendusi kaasa arvatud Magento 2 e-poodidele. Aitavad paigaldada Varnish Cache vahemälu serverile, mis aitab Magento veebipoe laadimiskiirust veelgi parandada. Samuti pakub Server Farm OÜ haldusteenust serveritele, et e-poodide downtime minimaliseerida.

 

Tehtud töö: Aerton.ee Magento 2 platvormile arendatud e-pood. Syncisime läbi ERPLY API e-poodi üle 10 000 toote ning seadistasime e-poe templiidi ja arendusserveri.

Magento arendus on üldjuhul kallim kui muul platvormil e-poe loomine

Magento arendus on kallim kui kõigile teistele enamlevinud e-poe platvormidele e-poe arendamine, sest sellel on keeruline mudel. Magento on üles ehitatud Zend raamistikule ning andmebaasi mudel on ka arenduse jaoks keeruliselt üles ehitatud ning custom lahenduste tegemine on kõvasti ajamahukam. Magento arenduse turuhind on ka sellepärast kõrge, sest nõudlus on suur ning arendajaid tööturul on vähe või see eeldab tugeva varasema kogemusega arendajat, kelle kuupalgad on tuhandetes eurodes.

 

Enamus Magento mooduleid on tasulised ning ühe mooduli hind on tihtipeale paarsada eurot. Ühe e-poe moodulid kokku võivad juba maksta tuhandeid. WordPress WooCommerce platvormil veebipoodide mooduleid peab uuendama tihedamini ning sageli tuleb ette probleeme, et moodulid ei ühildu omavahel. Magentol tuleb viimast probleemi vähem ette.

 

Kui vajad abi või nõu Magento arenduse osas, võta meiega ühendust!