Meist

Edulugu

vDisain sai alguse aastal 2020 kui Oliver Reinaas lõi Jan Jaansoniga käed, eesmärgiga kasvatada ühemehe firmast korralik IT-ettevõte, ühendades teadmised müügist ja juhtimisest ning liites kokku ärivõrgustiku. Paar nädalat hiljem värvati juhatusse Sander Aavik, et B2B müügi- ja turundussüsteemidega ettevõtet skaleerida. 2021 kaasati investoritelt raha ning koos sellega asutati juriidiline keha WEB DESIGN AGENCY OÜ. Tänaseks on ettevõttel suurusjärk 25 töötajat ning on valminud üle 650 projekti. Nimi “vDisain” tuleneb sõnast “veebidisain”, kuigi nüüdseks tegeleb ettevõte lisaks eesmärgipäraste veebilehtede disainimise ka tehniliste e-poe lahendustega, Laravel raamistikul erinevate tarkvaralahenduste arendusega, majandustarkvara liidestustega, jne. Oleme uhked, et oleme sündinud e-riigis, Eestis ning usume, et läbi meie meeskonna kogemuste müügis ja veebiarenduses, suudame luua veebilahendustele uued kvaliteedistandardid.

Sander Aavik

Juhatustiim

Oliver Reinaas

oliver@vdisain.ee

+372 5635 8538

Tulevikuvaade

Kes me oleme?

vDisaini meeskond koosneb 24-st noorest ja ambitsioonikast projektijuhist, disainerist ja arendajast. Oleme kasvule orienteeritud – keskendume sellele, et saada iga päev paremaks, et saaksime enda klientidele aina paremat teenust pakkuda.

Meie tiimil on kokku 30+ aastat ukselt uksele raamatumüügi kogemust USAs Southwestern Advantage suveprogrammi raames, mis on seadnud meie meeskonnale hea vundamendi töökusest ja suhtlemisjulgusest.

Töökuse najal seame endale eesmärgiks olla ettevõtete eelistatud veebipartner Eestis ning viia neid samu standardeid ka välisturgudele. Meie väärtusteks on:

–          Kommunikatsioon

–          Ausus ja läbipaistvus

–          Lubada vähem ja ületada ootuseid

–          Luua väärtust uudsete ideedega

Aitäh kõigile, kes kõnnivad meiega koos sel teekonnal!

Mida kliendid meist räägivad

Meil on kliente 10 erinevas riigis üle maailma. image

Norra, Rootsi

Eesti, Soome, Läti, Leedu

Poola

Bulgaaria

USA

Saksamaa

Eesti, Läti, Leedu, Poola, Ukraina, Saksamaa, Hispaania, Soome, Bulgaaria, USA