Portfolio

 

Kodulehe tegemine ja tellimine

Koduleht on ettevõtte digitaalne visiitkaart, mis loob potentsiaalsele kliendile ja kodulehe külastajale esmamulje. Sageli saab koduleht just määravaks teguriks, mille järgi veebilehe külastajad oma otsuse teevad – kas ettevõtet usaldada või mitte. Kuidas valida aga kodulehe tellimisel õige partner?

Kodulehe tegemise protsess on tegelikult lihtne, kui see on läbimõeldud ja hästi juhitud, kuid kuidas leida koostööpartner, kes oskab veebilehe loomisel kaasa mõelda, küsida õigeid küsimusi ja luua saadud info põhjal eesmärgipärase kodulehe?

Oleme töötanud mitmekümnete erinevate bändidega nii Eestist kui ka välismaalt ning aidanud luua uusi kodulehti erinevates tööstuse kui ka jaekaubanduse valdkondades. Lähtume alati turust, valdkonnast ja ettevõtte eesmärgist. Koduleht peab ettevõtte arengut toetama, mitte takistama või pidurdama. Igas valdkonnas on oluline kaardistada turu hetkeolukord ning mõelda läbi, millised on kliendi valupunktid. Kodulehe eesmärk on klienti aidata, suunata ja lahendada tema probleem.
Tutvu meie tehtud kodulehtedega SIIN.

 

 

 

Koduranna projekt – lõime nende kogu brändi. Genereerisime logo ideed. Disainer lõi logo ja valis brändi värvid. Copywriter kirjutas brändi loo. Disainer kujundas pakendite disainid. Arendaja lõi veebilehe. Vaata www.koduranna.ee.

 

kodulehe tellimine


Kodulehe tellimine – kuidas kujuneb hind? 

Kodulehe tellimise hind võib sõltuvalt tegijast olla paarisajast eurost kümnete tuhandeteni. Hinna peamiseks kujundajaks on töö maht ja spetsialistide oskuste tase. Kogenud veebiarendajate töötasu on suurem, kuid kõige olulisem on mõelda, milline on kodulehe tasuvus. Korraga võib olla kodulehe tellimine suur investeering ja tunduda üleliigse kuluna, kuid läbimõeldud koduleht võib ennast juba mõne kuuga ära tasuda.

Olulist rolli kodulehe tellimise juures mängivad ka erinevad funktsionaalsused. Kui on vaja disainida ja üles ehitada e-pood, online keskkond või mõni muu sisselogimist vajav keskkond, siis on kodulehe tegemise hind kallim. Landing-page tüüpi kodulehed on oma funktsionaalsuste poolest lihtsamad ning tänu sellele ka odavamad.
Vaata meie loodud e-poode SIIN.

Pakume kodulehe loomist ka mitmes etapis, kus alguses loome esilehe ja peamised kategooria lehed. Teises etapis alles hakkame looma e-poodi ja sisestama toodete infot. Kui kodulehte veel ei ole, aga sooviksite kiiresti veebis nähtav olla, siis on just selline variant mõistlik.

Kodulehe tegemine – miks valida meid?

Meil on kogemus 300 läbimõeldud veebilehe loomisel ning pakume omalt poolt välja ideid, mis toovad tulemusi! Loome klientidele kodulehed, mis on läbimõeldud, tehniliselt hästi toimivad ning pilkupüüdvad. Pakume kodulehe tegemise terviklahendust:

  • kodulehe strateegia loomine
  • kodulehe struktuuri ja ülesehituse kavandamine
  • sisutekstide loomine ja SEO (kodulehe optimeerimine otsingumootoritele)
  • disainikontseptsioonide loomine
  • kodulehe tehniline seadistus – laadimiskiiruse optimeerimine
  • kodulehe tegemine kliendile sobivas keskkonnas
  • kodulehe testimine
  • kodulehe paigaldamine kliendi serverisse
  • haldusjuhendi koostamine kliendile ja haldusteenuse pakkumine
 

Kodulehe tegemine – kodulehe haldamise keskkonnad ja võimalused

Meilt on võimalik kodulehte tellida nii keskkonna põhiselt kui ka täiesti nullist ise kirjutades. Levinumad keskkonnad, kuhu kodulehti loome on – Wordpress, Laravel ja Joomla. Keskkondade puhul loome alati personaalse disaini ja sisulehtede põhjad, mida on võimalik tulevikus ka iseseisvalt kerge hallata.

Küsi personaalset kodulehe pakkumist SIIT.