Video­produktsioon

 Videoproduktsiooni teenused vDisainist

Videoproduktsioon, mis on läbimõeldud ja kõnetav, on parim viis ettevõtte kohta informatsiooni edastamiseks. Lisaks informatiivsele veebilehele, sotsiaalmeedias eksisteerimisele ning kodulehe arendamisele, on oluline jõuda ka oma sõnumitega kliendini. Ettevõtet ning selle tegevust tutvustav video on selleks üks parimaid viise.

 

 

Videograafia – Miks meil seda vaja on?

 

Kas oled mõelnud sellele, kuidas näevad kliendid, koostööpartnerid ja potentsiaalsed töölised Teie ettevõtet? Või olete tundnud raskusi oma ettevõtte tegevuse, väärtuste ja olemuse edastamisel? Video on üks kõige kõrgema kaasahaaravusega sisu liik. Inimesed jäävad videoid vaatama ning kui öeldakse, et üks pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna, siis videoga saabki anda paari minuti või mõnekümne sekundiga edasi palju rohkem kui sõnade või pelgalt piltidega – see annab võimaluse mõne hetkega luua vaatajas positiivset emotsiooni tootest või ettevõttest.

 

Mistra-Autex AS toodab vaipu autotootjatele nagu BMW, Mercedes-Benz, Volkswagen, Škoda, Volvo, Jaguar, Ford. Lõime video nende tootmiskompleksist ja masinapargist, mida kasutasime ära ka veebilehel, mille neile arendasime.

 

Videoproduktsioon loob paremad võimalused klientideni jõudmiseks. Lisaks jääb ka Sinu ettevõte video teel paremini meelde, kuna inimese aju talletab informatsiooni paremini, kui see jõuab temani samaaegselt nii kuulmis- kui nägemismeele kaudu.

 

Eesmärgi püstitus

Selleks, et luua head videosisu, on oluline enne filmima asumist püstitada eesmärk. Paar head näidet on järgnevad:

  • Ettevõtte, toote või teenuse reklaam, mis on videoproduktsioonilt põhjalikuma sisuga, tihti kirjeldavad videod.
  • Ürituste dokumenteerimine ja turundus, mis on kasulik nii ettevõtte kuvandi loomiseks kui ka mälestuste jäädvustamiseks.
  • Tööandja turundus ja töötajate värbamine, täpsemalt  näiteks ettevõtte ametikoha tutvustused, töötajate tutvustused ja  mainekuvandi videod.

 

Estlander Grupp tegeleb ehituse peatöövõtuga. Filmisime drooniga ja gimbaliga Tallinnas 10 objekti, kus Estlander on ehitus-, fassaadi- või katusetöid teostanud ning monteerisime sellest mõnusa video. Lisasime taustale klassikalist muusikat ning video eesmärk on luua vaatajas emotsiooni, et Estlanderi objektid on stiilipuhtad ja laitmatud. Arendasime Estlanderile uue veebilehe ning kasutasime ka seal videot ära, et veebilehele sattuja saaks kohe aru, et Estlander teeb head tööd. Vaata videot.

 

Video tegemise etapid

Videoproduktsiooni võib jagada erinevatesse etappidesse, olenevalt tegevusjärgust. vDisain aitab igas etapis, olgu projekt alles ideefaasis või juba filmimisootel.

Videoproduktsiooni etappideks võib lugeda:

  • Algsed mõtted, video idee ja eesmärkide väljatöötamine;
  • Kontseptsiooni arendus, arutelu ja kinnitamine;
  • Kontseptsiooni ellutoomine stsenaariumi koostamisel;
  • Võttegraafiku koostamine ning videoproduktsiooniks vajaliku graafiku paikapanek ja tehnika organiseerimine;
  • Võtted võtteplatsil, aga ka helisalvestus stuudios;
  • Videomontaaž, efektide lisamine, parandused,  ja järeltöötlus;
  • Lõpptulemuse kliendile edastamine.

videoproduktsioon

Videoproduktsiooniga aitab vDisain

Meid on usaldanud juba kümneid ettevõtteid, kellele oleme abiks olnud ettevõtte tutvustamisel, visuaalse identiteedi edasiandmisel, uute klientideni jõudmisel ning informatsiooni edastamisel. Näited tehtud töödest leiad SIITLisaks videoproduktsioonile on vDisain spetsialiseerunud kodulehtede arendusele.

Kui ka Sinu ettevõte või üritus vajab professionaalset ning kogemustega videoproduktsiooni, võta meiega ühendust.