Droonifotod

Droonifotod ehk aerofotode tegemiseks kasutatakse lendavat drooni. Nende vahe tavafotodega on mäekõrgune, sest edasi on võimalik anda ülevaade nii pildistatavast kui seda ümbritsevast keskkonnast. Droonifotosid armastavad nii erakliendid näiteks isikliku kinnisvara müügiks kui ärikliendid oma ettevõtte tutvustamiseks ja reklaamimiseks. Meie eesmärgiks Vdisainis on teha droonifotosid, mis vastavad oma eesmärgile, kuid on lisaks ka kvaliteetsed ning ilusad vaadata. Kui soovite samuti midagi just drooni kõrguselt jäädvustada, võtke meiega ühendust ja leiame selleks parima aja!

Õnnestunud droonifotod nõuavad eeltööd

Kui klient pöördub meie poole sooviga jäädvustada midagi drooniga, soovime esmalt teada, mis on tema eesmärk fotoga. Kas seda on plaanis kasutada reklaamis ilupildina? Või hoopis plaanitakse selle abil midagi müüa (kinnisvara, metsa)? Räägime need asjad läbi, sest tänu sellele saame foto jaoks teha vajalikke ettevalmistusi. Piisav info annab meile võimaluse paika panna kompositsiooni ja värvigamma. Samuti tutvustage kindlasti meile objekti ning seda, mida tahate eriti esile tuua. Kui see selge, algab meiepoolne osa. Mõnel puhul on näiteks vajalik lennuloa või lennuameti kooskõlastuse taotlemine. Samuti paneme paika pildistamise aja, mis sõltub nii valgusest kui ilmastikuoludest. 

Tehtud töö: 

Lõime Tuliveele kõrgema klassi disainiga lehe. Kui Tulivee müügijuhiga esimest korda koos laua taha maha istusime, siis selgus, et nende enamus käibest tuleb pulmade ja ürituste korraldamisest. Vanal veebilehel ei olnud võimalik aru saada, et seal saab pulmi korraldada. Uus veebileht on disainitud võttes arvesse Tulivee ärilist poolt.

droonifotod
droonifotod
droonifotod

Milleks on üldse vaja droonifotosid?

Lühidalt öeldes soovitakse aeropilte selleks, et pildistada mingit objekti või piirkonda võimalikult ülevaatlikult. Droonifotod aitavad jäädvustada ülevalt seda, mida inimsilm niisama ei hooma. Nii leiab uusi nurki ning külgi ja avardub ümbruskond. Milleks meilt on droonifotosid tellitud? Number üks on ilmselt erinevate hoonete pildistamiseks. Seda siis nii kinnisvara müümiseks kui reklaami eesmärgil jäädvustamiseks. Kuid mitte ainult. Kvaliteetne droonifoto näiteks tootmishoonetest on oluline ettevõtetele, kes otsivad uusi partnereid ekspordiks. See näitab selgelt ära, et tootval firmal on olemas kõik vajalik, et siseneda uuele turule või kaasata investoritelt uusi finantse. Samuti armastavad droonifotosid kinnisvaraarendajad, kes tellivad aerofoto tulevasest kinnisvara asukohast veel ilma hooneteta. Seejärel on võimalik uus ehitis pildile kujundada, mis annab edasi ettekujutuse selle tuleviku asukohast.

Tehtud tööd:

 

droonifotod
droonifotod
droonifotod

Kinnisvara müük õnnestub tänu droonifotodele

Droonifotosid armastavad eriti nii kinnisvaramüüjad kui -ostjad. Müüjad seetõttu, et droonifoto annab suurepäraselt edasi hoonet ümbritsevat elukeskkonda nii linnas kui maal. Linna puhul saab näiteks tänu droonifotodele näidata, millised tänavad objekti ümbritsevad. Maal asuva kinnisvara puhul on aga eriti populaarsed pildid, mis näitavad loodusobjektide kaugust müüdavast. Näiteks kus on lähim rand ja kui lähedal asuvad koolid. Loomulikult annavad droonifotod edasi ka maja asendit ning kuidas abihooned krundil asetsevad. Selle kõige tõttu tuleb kinnisvara müümisel ette tunduvalt vähem üksikutele küsimustele vastamist, piisab vajalikule pildile viitamisest. Soovid samuti oma ettevõttest või kinnisvarast kvaliteetset ja ülevaatlikku droonifotot? Võta meiega ühendust ja teeme plaanid teoks!