WordPress arendus

vDisain on Eesti suurim WordPressile spetsialiseerunud arendusettevõte. Meie majast läheb iga aasta enim veebilehti välja ja meil on üle 150 püsikliendi aastas. vDisainis töötavad spetsialiseerunud arendajad, disainerid, testijad ja projektijuhid. vDisainil on kogemust 600 WordPressi arenduse projektiga. Soovid enda ettevõttele kvaliteetset ja funktsionaalset kodulehte? Võta meiega ühendust ja leiame lahenduse!

WordPress on maailma kõige populaarsem sisuhaldussüsteem (CMS – content management system), mis loodi aastal 2003 ameeriklase Matt Mullenwegi ja inglase Mike Little poolt. See on avatud lähtekoodiga tarkvara, mis on tasuta kasutamiseks ja muutmiseks vastavalt oma soovidele. WordPressi arendus on nii Eestis kui mujal maailmas väga levinud ning iga soovija saab tellida spetsialistidelt just oma vajadustele vastava lehe. 

Finipaylõime nende brändi visuaalse identiteedi – Fondid, tüpograafia ja värvid.  Seejärel lõime neile läbimõeldud UX disaini ja korporatiivse UI  disaini, mis kõnetaks sihtgruppi.

Kas WordPress või mõni teine sisuhaldussüsteem (CMS)?

WordPressi plussiks peetakse kõige tihedamini selle lihtsust tavakasutajale. Kui arendus tehtud kvaliteetselt, on oma veebilehe haldamine ka algajale tehtav. Samuti on WordPressi puhul positiivne selle populaarsus, sest selle arendamise kallal töötatakse pidevalt üle maailma. Ehk kui peaksid hätta jääma, leiad kindlasti abi. Lisaks on plussiks väga suur hulk pistikprogramme (plugins), mida saad oma veebilehele lisada. Hetkel on valida näiteks mitmekümnetuhande plugina hulgast just seda, mida soovid, et oma WordPressi lehte arendada. Olgu selleks siis lihtne broneerimissüsteem, kliendihaldusrakendus või e-poe lisand WooCommerce. 

Tehtud töö

Arendasime Rakett69-le PHP raamistikul broneerimissüsteemi. Eesmärk oli, et see arvestaks nende ärilisi erisusi broneeringu tegemisel ja samas võimaldaks broneeringuid hallata. Kujundasime värske disaini, mis on võimalikult kasutajamugav ning lõppkasutajale kergemini navigeeritav.

wordpress arendus

WordPressi miinused arendaja pilgu läbi

WordPress arendus suurimaks miinuseks on üllatuslikult samad aspektid, mis selle plussiks, ehk sisuhaldussüsteemi populaarsus. Kuna WordPressi arendus on nii levinud, on selleni leidnud tee ka kurikaelad, kes järjekindlalt üritavad leida viise veebilehtede ründamiseks. Selle ärahoidmiseks küsi kindlasti nõuandeid oma WordPressi arendajalt. Samamoodi on miinuseks suur hulk pluginaid, mida peab veebilehele toimimiseks lisama. Kuna need ei ole süsteemi sisse ehitatud, vajavad need kõik ükshaaval hoolt ja uuendamist. Algajal ei soovitata neid töid ise ette võtta, sest suure agarusega võib hoopis oma lehte kahjustada. Selle kõik võiks jätta oma kodulehe säästmiseks professionaalidele. 

Teeks WordPressi arenduse ise ära?

Vahel on meilt üldse küsitud, et miks siis üldse tellida teenust, kui WordPress arendus on sisuhaldussüsteemina nii lihtne? Põhiline, mida saame vastata on see, et lehe üleüldine haldamine ja jooksmas hoidmine ongi tavakasutajale kerge, selle ülesseadmine nõuab aga aega ja teadmisi. Kuna koduleht on tänapäeval ettevõtte jaoks olulisim visiitkaart, peab see nägema välja ja töötama laitmatult. Selleks vajalikke teadmisi on meie WordPressi arendajad saanud aastatepikkuse kogemusega. Seetõttu käib ka töö kiiresti ning efektiivselt. Seega soovitame alati ettevõtjatel mõelda, kas nad soovivad kulutada oma kallist aega (oskusteta) veebilehe arendamisele või oma valdkonnas sissetulekute kasvatamisele.  

Tehtud töö 

Lõime Finceptivile uue ja stiilse maandumislehe. Allpool saate näha, kuidas nende vana leht võrreldes uue lehega välja näeb.

tarkvaraarendaja

WordPressi arendajaid on liigagi palju

Eestis on palju seda teenust pakkuvaid ettevõtteid. Kuidas valida endale sobivaim? Soovitame esmalt tutvuda pakkuja referentsidega kodulehel. Millised näevad välja nende loodud lehed? Kas neil on kogemust sarnase valdkonnaga nagu otsid? Kas lehed näevad kenad välja ja pakuvad erilahendusi? Kui WordPressi arendust pakkuval ettevõttel aga üldse eelnevalt tehtud töid näha pole, on tegu pigem ohumärgiga. Kui käekiri eelnevatest töödest meeldib, võta sobiva ettevõttega ühendust. Kuna pead ka edaspidi nendega palju suhtlema, pea silmas ka klienditeeninduse taset. Uuri täpsemalt teenuse kohta ja ära karda küsida rumalaid küsimusi, sest vaid koostöös tellija ja arendajate vahel sünnib lõpuks suurepärane veebileht.