E-poe tegemine

E-poe disain ja arendus vDisainilt

vDisaini meeskond on läbi viinud mitusada edukat veebiarenduse projekti ja kümneid e-poe tegemise projekte. Kasutame  enamlevinud platvorme ja arendusraamistikke nagu näiteks WordPress WooCommerce, Magento, Prestashop, Laravel. Liidestame majandustarkvara API, et automatiseerida tööprotsesse ja säästa tööjõukulu. Integreerime makse- ja tarnelahendused. Impordime vajadusel olemasolevast e-poest tooted uude e-poodi. Kui soovid konsultatsiooni või pakkumist e-poe tegemisele, võta meiega ühendust.

 

E-pood annab tänapäeva ärimaailmas eelise, müüa oma toodet või teenust, ükskõik kuhu ja kellele. (Emerald insights) Mitmes valdkonnas on e-pood konkurentsieelis ning ettevõtte arenguks esmatähtis. E-poe tegemine võib alguses tunduda suur väljakutse, sest otsuseid, disaini, toodete ja funktsionaalsuste osas tuleb teha palju. Sellega, kuidas teha strateegiliselt kõige paremaid ja mõistlikemaid otsuseid saamegi meie aidata – omame pikaajalist kogemust e-poodide ja veebilehtede valmistamisel ning aitame hea meelega. 

 

E-poe tegemine – lõputud võimalused

 

E-poodide loomisel on palju erinevaid võimalusi ja platvorme, kuid enne tehniliste otsuste tegemist, soovitame alati läbi mõelda e-poe eesmärgid ja funktsioonid. Selleks tasub mõelda järgmiste teemade peale.

  • Kui suure mahuline e-pood tuleb?
    Kui palju tuleb e-poodi tooteid ning erinevaid kategooriaid. Sellest sõltub suuresti e-poe struktuur ja ülesehitus. Lisaks tasub mõelda, kas tooteid hakkab ajapikku juurde tulema, või uusi tooteid ei lisandu. Tasub mõelda, kas e-pood on mõeldud rahvusvahelisele turule või ainult näiteks Eesti turule. Mida suurem on e-pood ja mida laiemat levikut soovitakse, seda suurema tähelepanuga tuleb valida sobiv e-poe haldamise keskkond. Kui soovid abi õige e-poe platvormi leidmisel, siis võta meiega julgelt ühendust, jagame oma kogemusi ja soovitusi.

 

  • Milline on sinu panus?
    Oluline on läbi mõelda, kas ja kui palju soovid ise tulevikus hakata e-poodi haldama. Kui oled vilunud arvutikasutaja, siis ei ole niivõrd oluline e-poe keskkonna mugavus ja kasutajasõbralikkus, kuid kui sooviksid võimalikult lihtsalt ja kerge vaevaga kodulehte hallata, siis tasub alguses katsetada, milline keskkond on jõukohane. Kõige levinum kodulehe ja e-poe haldamise keskkond on WordPress, mille haldamisega saab hakkama ka tavakasutaja. Lisaks on selle kohta väga palju materjale ja õpetusi, kui peaks juhtuma, et jääd hätta. Samuti on meie enda kodumaine keskkond Voog. Kui tellid e-poe meie käest, siis anname alati kaasa omapoolsed õpetused kodulehe haldamiseks ning teeme ka koolituse.

 

Milline on e-poe tegemise eelarve?

E-poe hinnad võivad olla seinast seina ja kindlasti tuleb arvestada, et agentuuri käest tellides on hind kallim, kui ise e-poodi ehitades. Eelarve seab sageli peamised piirid. Tellides agentuurist e-poe valmistamise, on olemas kindlustunne, et koduleht tõesti saab valmis ja tehakse korralikult, see tähendab, et kõik vastab nõuetele, soovidele ja lubatud funktsionaalsused töötavad. Lisaks on kogu e-poe loomise protsess kiirem ja kokkuvõttes võib olla see kasulikum, sest e-pood saab kiiremini valmis ja sina saad hakata varem oma tooteid või teenuseid müüma. Meie käest tellides algavad e-poe loomise hinnad 4000 eurost. Soovi korral saab tasuda osade kaupa ning teenusele kehtib garantii. Täpse e-poe hinnapakkumise küsimiseks võta meiega ühendust.

 

E-poe tegemine – miks valida meid?

vDisain on keskendunud kodulehtede ja e-poodide loomisele. Oleme tegutsenud digiturunduse ja kodulehtede loomise vallas mitmeid aastaid ja selle aja jooksul aidanud kümneid kliente nii Eestist kui ka välismaalt.

Meie tiimis on kogenud kodulehtede disainerid, strateegid ja arendajad, kes loovad sulle just sellise kodulehe nagu sina vajad. 

Arendasime raekivitehas.ee e-poe Google Maps API-l baseeruva tellimuse transpordihinna kalkulaatoriga ning liidestasime Montonio makselahenduse. Rae Kivitehas on Eesti üks suurimaid tänavakivi tootjaid.

Miks valida e-poe loomine meilt? 

● Teeme custom disainiga e-poode, täpselt sinu nägu ja sinu soovide järgi. Loome lisaks bännerite disaini ja kogu kujunduse. Mitte kellelgi teisel ei ole samasugust e-poodi.


● Meil on parim hinna ja kvaliteedi suhe. Soovime, et kõik ettevõtted saaksid endale soovi korral müüva kodulehe ning sellepärast pakume kodulehti erinevas hinnaklassis ja erinevate võimalustega. Leiame alati sobiva lahenduse.


● Kui e-poe loomise eelarve on piiratud, siis loome ka e-poode litsentsiga mallidele, mis on kõige soodsam võimalus, kuid igati toimiv.


● Tegutseme kiiresti, et saaksid oma ettevõttele kasumit hakata teenima. Kui on kiire ja vaja kiiresti e-pood valmis saada, siis 2 nädalaga on võimalik e-pood valmis saada. See eeldab tihedat tagasiside andmist ja head koostööd. Tavaline e-poe loomise aeg on 12-16 nädalat, sest sageli sisendi saamine kliendilt ning kooskõlastuste tegemine ja kava paika saamine võtab aega.


● Meiega koos on tööprotsess lihtne ja mugav, vastutame kogu projekti juhtimise eest. Igal e-poel on meie poolt projektijuht, kes võtab projekti eest vastutuse ning kogub kõik vajalikud pildi- ja tekstimaterjalid. Projektijuht küsib sisendeid ja tagasisidet e-poe vaadetele ja funktsionaalsustele. See vähendab sinu koormust tellijana. Kui lasta e-pood teha üksikarendajal, siis puudub lisakontroll ning puudub tavaliselt igapäevane arenduskogemus. Agentuurina meil on ühised teadmised ja saame kliendile pakkuda parimaid lahendusi.


● Paindlikud maksetingimused. Tavaliselt toimuvad maksed kahes osas, kuid suuremate projektide puhul on võimalik tasuda ka rohkemate osamaksete kaupa.

 

Tehnilised e-poe võimalused mida pakume lisaks tavapärasele e-poe arendusele:


● Majandustarkvara integratsioonid (ERPLY, Simplbooks, Directo, NOOM, Merit). E-poes saab kuvada toodete laoseisu ning klient ei saa tellida toodet, mida laos ei ole. Lisaks kui klient sooritab ostu, kajastub see automaatselt ka raamatupidamistarkvaras.

 

Hiljuti sai meil valmis sisustuskaup.ee epood, kuhu kolisime üle 3000 variatsioonidega toote Shoproller platvormilt. Lõime optimeeritud ostuteekonna. Integreerisime pangalingid ja tarnelahendused. Seadistasime otsingufunktsionaalsuse ja filtreerimise.

● Toodete importimine e-poodi. Paljud agentuurid jätavad selle ülesande kliendile, et tooted e-poodi lisada. Meie pakume täislahendust ning soovi korral, saame aidata ka toodete sisestamisega. Võimalus on teha ka toodete ekspordi vanast e-poest või majandustarkvarast.


● Omniva/Smartpost pakikaartide genereerimine. See on midagi, millest kõik on väga elevil! Automaatne infovahetus tarnijatega, mis tähendab, et enam ei pea nädalavahetuseti käsitsi pakikaarte kirjutama ja tellimusi sisestama Smartposti või Omnivasse.


● Turunduslik aspekt on kindlasti oluline e-poe tegemisel. Aitame seadistada kõik turundustööriistad ning soovi korral ka kodulehte optimeerida. Oluline on, et kliendid leiaksid kodulehe üles.

 

E-poe valmistamine – kuidas kujuneb hind?


E-poe hinnad algavad 2500-4000 eurost, kuid keerulisemad e-poed võivad küündida mitmekümne tuhande euroni. Hind sõltub suuresti e-poe toodete arvust ning toodete kategoriseerimisest. Mida rohkem on kategooriaid, seda mahukam e-pood on ja ajaliselt võtab arendus kauem aega. Toodete hulk mõjutab ka e-poe platvormi valikut. WooCommerce’i platvorm on sobilik, kui on alla 5000 toote. Kui e-poe toodetel on erinevaid variatsioone ja toodete arv on 5000-10000, siis soovitame kasutada Prestashopi, sest see sobib mahukamatele e-poodidele ja toimib hästi. Kui toodete arv e-poes on suurem kui 10 000, siis soovitame luua e-poe Magento platvormile, mis toimib hästi kui on ka kümneid tuhandeid tooteid ning selle andmebaas on niimoodi üles ehitatud, et päringud võtavad vähem aega ning seetõttu ei muutu e-pood aeglaseks. E-poodide puhul on väga oluline selle kiirus ning just õige platvormi valik, aitab tagada selle, et e-pood toimib hästi, on kiire ja kasutajasõbralik.

Küsi e-poe loomise pakkumist.