Laravel arendus

 

vDisain – Laravel arenduse entusiastid

vDisaini meeskond on Laravel arendust teinud juba mitmetes projektides. Näiteks Eliis Tarkvara, mida kasutab Eestis pea iga lasteaed ja millel on 200 000 kasutajat, et hallata eelkooliealiste laste haridusteed ning võimaldada riigile ja lastevanematele ülevaade ja aruandlus. Eliis Tarkvaral on meeskonnas mitu arendajat, kuid kõiki nõudeid ei jõua enda tiimiga ära arendada. Saime enda meeskonnaga aidata neil ehitada laste arengu ideedepanga mooduli. Teeme koostööd laraveli arenduse osas kindlasti ka tulevikus.

Laravel arendus

Laravel + VueJS raamistikul sai arendatud ka webquer.ee hankeplatvorm. Platvormi vaated kujundas OKIA disainer Figma keskkonnas. Meie lõime back-endis portaali loogika, lõime andmebaaside struktuuri ja arendasime front-end vaated VueJS raamistikul. Lõime hangete lisamise ja hangetele pakkumiste tegemise funktsionaalsuse. Seadistasime registreerumise Facebooki ja Google’ga. Arendasime adminile kasutajate ja hangete kinnitamise haldamise ja tõlke funktsionaalsuse. Sätestasime automaatmeilide saatmise. Projekt kestis neli kuud.

 

Hetkel arendame XXXXX OÜ ilutoodete e-poe ning Merit aktiva vahelist Laravel platvormi. Kreemidel on realiseerimistähtaeg ning on oluline, et esmalt müüakse laost FIFO meetodiga (First in – First out) ära partii, mis tuli lattu esimesena. Platvorm näitab, millisest partiist tooted kliendile välja saata ning võimaldab seeläbi laost müüdavaid tooteid efektiivselt hallata, ilma et tooted ületaksid realiseerimistähtaja. Vähem tooteid Samuti aitab platvorm kuvada e-poes realiseerimistähtaja ületanud tooted eraldi sooduskategoorias. Pakisildid genereeritakse, saadetakse printerisse ning prinditakse automaatselt. Suurema mahuga klientidele kehtivad erinevad hinnakirjad. Müügiarved saadetakse Merit Aktivasse. Kõik see vähendab manuaalset tööd ja üleüldist tööjõukulu.

 

Verahpal.de projekt: Tegu on custom-made e-poega Laravel + VueJS arendusraamistikel, mis tagab ülimalt hea laadimiskiiruse ja kõrgema veebiturbe taseme. Panime suurt rõhku kasutaja ostumugavusele. Toodetel on astmeline hinnastus, mis võimaldab mahupõhiseid soodustusi. Lõime ka graafilised illustratsioonid ja animatsioonid.

Millises olukorras on Laravel hea raamistik, mida arenduseks valida?

Laravel on hea raamistik, ehitamaks erilahendusi – broneerimissüsteeme, klientide haldussüsteeme, mahuka äriloogikaga e-poode või tellimiskeskuseid. Tihtipeale on parem kasutada Laraveli kui mõnda valmis sisuhaldusplatvormi nagu WordPress või Prestashop või Magento.

  1. Valmis sisuhaldusplatvormide ümberkirjutamine ja liigne edasiarendamine läheb tihtipeale mahukamaks ja kallimaks kui nullist Laraveli peale platvormi arendus.
  2. Töökindlus – Valmis sisuhaldusplatvormidele nagu WordPress, Magento, Prestashop versioonidele peab uuendusi tegema alatihti. Samuti pluginatele. Miinus seisneb selles, et platvormi lähtekood on dünaamiline ning esineb vigu. Laraveli ei pea uuendama.
  3. Arendusressursi kättesaadavus – Laravel baseerub PHP raamistikul ning PHP taustaga arendajaid on päris suur osakaal. Kui arendajal on tugev PHP kogemus, siis Laravel on päris kergesti õpitav.
  4. Kuluefektiivsus – 1,5 kuni 2 korda soodsam kui NodeJS või Ruby on Rails arendus.
  5. Front-endi saab lihtsasti üles ehitada moodsatele tehnoloogiatele nagu ReactJS, VueJS, AngularJS, NuxtJS, mis võimaldavad ülikiire laadimiskiiruse.

Kui vajad nõu platvormi arenduse, tööprotsesside automatiseerimise osas või vajad hinnapakkumist, võta meiega ühendust!