Reklaamvideo

Reklaamvideo luuakse selleks, et ettevõte, teenus või toode maksimaalselt klientidele silma jääks. Kui öeldakse, et pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna, siis video sellest enamgi. Kombineerides kvaliteetset videopilti ja nutikat teksti, saab luua reklaamvideo,  mis kahtlemata annab edasi oma vajaliku sõnumi. Et seda aga edukalt teostada, on kõige olulisemad eesmärk ning sihtgrupp. Kui need on teada, saame filmida ning kokku panna just teile sobivaima video. Meil on Vdisainis aastatepikkune kogemus filmimaks erinevaid reklaamvideoid. Oleme neid teinud nii era- kui äriklientidele, tutvustamaks nii ettevõtet, üritust, toodet kui teenust. Soovid samuti just videoga telepildis või internetimaastikul silma paista? Võta meiega ühendust, leiame sinu jaoks parima lahenduse!

Reklaamvideo loomine nõuab eeltööd nii tellijalt kui teostajalt

Kui soovid tellida meilt reklaamvideo, soovitame esmalt läbi mõelda oma eesmärgi. Kas soovite esile tuua ettevõtet ning seda (tulevastele) klientidele tutvustada? Sel juhul on tegu brändinguvideoga. Selle jaoks mõelge hästi läbi, mis on need kõige olulisemad punktid, mida ettevõtte kohta öelda tahate. Samuti oleks meil vaja teada sihtgruppi ehk kellele reklaam suunatud on. Kas soovite, et teist saaks rohkem teada era- või äriklient? Milline on nende keskmine vanus ning huvid? Noortele suunatud brändi reklaamvideo tuleb kindlasti vanemale generatsioonile suunatust erinev, seda tasub meeles pidada. Samuti pange meile kirja, kes või mis peaks brändinguvideo puhul kaamera ette jääma. Kui video on tehtud värbamisturunduse eesmärgil, on kindlasti oluline filmida just tavatöötajaid ning seda, mida neil oma tööandja kohta head öelda on. Kui aga reklaamvideo on suunatud teistele suurematele (välis)klientidele, siis soovivad vähemalt tootmisettevõtted näidata oma masinaparki ning selle läbi oma tootmisvõimekust.

Raasiku suurim tööandja Mistra-Autex sai meilt uue veebilehe, mille tarbeks sai meie poolt tehtud ka korralik video tutvustamaks tootmishoonet ja tootmisprotsessi. Mistra toodab vaipkatteid maailma suurimatele autotootjatele, nt BMW, Mercedes Benz, Volkswagen, Jaguar, Volvo, Škoda, jpm.

Reklaamvideo toob tootest või teenusest esile parima

Kas olete turule tulemas uue toote või teenusega? Soovitame lanseerimiseks loodud kampaania osana kasutada ka reklaamvideot. Selleks on mitmeid põhjuseid, kuid oluliseim on see, et video võimaldab lühikese ajaga välja tuua kõik uue toote/teenuse positiivsed küljed. Eales ei saa vaid foto edasi anda emotsiooni, mida videost leiab. Vähem ei tasu ka alahinnata sotsiaalmeedia mõju kampaaniates. Kahjuks või õnneks on juba mõnda aega sotsiaalmeediakeskkonnad Facebook ja Instagram eelistanud oma seinal fotoreklaamidele hoopis videoid. Ja kuna niigi on üha vähendatud ettevõtete reklaame eraklientide seinal, on video pea ainus variant, et reaalselt toote või teenusega esile tulla ja silma jääda.

Tegime Estlanderile ägeda video nende renoveeritud objektidest, disainisime ja arendasime uue ja soliidse veebilehe ning optimeerisime selle Google otsingumootorile.

Käisime Tartu külje all LGT Metallitöid filmimas. LGT on Eestis üks põhilisi tegijaid laserlõikuse ja laserkeevituse vallas. Video eesmärk on tutvustada, millega nad täpselt tegelevad ja näidata nende tööprotsessi ja masinaparki, et demonstreerida nende võimekust. Disainisime ja arendasime neile ägeda veebilehe, mida saab peagi näha www.lgt.ee

Video toob soovitud tulemused

Kvaliteetse reklaamvideo loomine nõuab eeltööd nii tellijalt kui pakkujalt. Läbi peab mõtlema nii eesmärgi kui sihtgrupi. Video looja peab omama esmaklassilist tehnikat, panema paika graafiku ning tegelema järeltöötlusega. Samme on palju ning seetõttu tuleks kindlaks tähtajaks kvaliteetse reklaamvideo soovimisel alustada pigem varem kui hiljem. 

Võtke meiega ühendust ja teeme teie soovitud videod teoks!

reklaamvideo