Tarkvaraarendus

Tarkvaraarendusteenused kogenud ettevõttelt

 

Tarkvaraarenduse olulisem eesmärk on luua efektiivseid äri- ja tööprotsesside lahendusi. Ettevõtte edulugu algab läbimõeldud protsessidest, mida sageli toetavad just erinevad tarkvarad, mis lihtsustavad meie igapäevast tööd. 

 

vDisaini meeskond on läbi viinud mitukümmend tarkvaraarenduse projekti. Oleme enamasti kasutanud PHP, Laravel, VueJS, ReactJS raamistikke. Lihtsamad projektid, millel on väiksem eelarve, valmivad enamasti WordPress sisuhaldusplatvormil. Kui vajad konsultatsiooni või pakkumist tarkvara arendusele, võta meiega ühendust!

 

Äriprotsesside automatiseerimine

vDisain on konsulteerinud ja aidanud juba mitmeid ettevõtteid äriprotsesside automatiseerimisel ning oleme tähele pannud, et keskmises ettevõttes on võimalik 40% tööjõukulu vähendada. Näiteks arendame hetkel ärikliendi tellimiskeskust ventilatsioonitorude ja detailide tellimiseks. Tellimuste vastu võtmine ja täpsustamine telefoni ja emaili vahendusel võtab palju aega, sest ühes tellimuses on kuni 80 rida erinevate mõõtmetega erineva profiiliga detaile. Seni tuli vastu võetud tellimused käsitsi sisestada Simplbooks majandustarkvarasse.

 

Tellimuskeskuses, mis meie poolt arenduses on saab klient ise tellimuse kokku panna ning arendame ka API liidese, mis võimaldab kõik tellimused automaatselt saata Simplbooksi majandustarkvarasse. Arve koostamine toimub mõne klikiga, sest tellimuse sisu on juba majandustarkvaras valmis. Edaspidi kui klient helistab ja soovib tellimust esitada, siis saab ettevõte suunata klienti seda veebis tegema, kus kasutajale on visuaalselt välja toodud, millised mõõtmed on vaja sisestada. Lõppkasutajale on lahendus mugavam, sest enam ei ole vaja pikka telefonikõne või paberkandjal või exceli tabelis tellimisvormi täita ning saata. See aitab kaasa omakorda kliendibaasi säilitamisele.

 

Äriprotsesside ja aruandluse automatiseerimine ning elektroonilise dokumendihalduse juurutamine muutub teatud arenguetapis vajalikuks paljudes ettevõtetes. Eduka projekti aluseks on kliendi vajaduste kaardistamine, analüüs ning projektikava koostamine. Korralik tarkvaraarendusega tegelev ettevõte oskab kliendilt küsida küsimusi, mis toovad välja olulisi aspekte, mille peale klient ise ei oleks tulnudki ning samuti on projektijuhi ülesanne soovitada kliendile vastavaid lahendusi. Vastavalt sellele saab tarkvaraarendaja valida õiged arendusraamistikud tarkvara loomiseks. Selle tulemusena on olemas nii arendajal kui kliendil olemas strukturiseeritud tööde nimekiri, mis võimaldab hinnata projekti mahukust ning samuti projekti efektiivselt juhtida.

 

PHP ja Laravel arendus

Laravel + VueJS raamistikul arendasime webquer.ee hankeplatvormi. Platvormi vaated kujundas OKIA disainer Figma keskkonnas. Meie lõime back-endis portaali loogika, lõime andmebaaside struktuuri ja arendasime front-end vaated VueJS raamistikul. Lõime hangete lisamise ja hangetele pakkumiste tegemise funktsionaalsuse. Seadistasime registreerumise Facebooki ja Google’ga. Arendasime adminile kasutajate ja hangete kinnitamise haldamise ja tõlke funktsionaalsuse. Sätestasime automaatmeilide saatmise. Projekt kestis neli kuud.

 

vDisaini tarkvaraarenduse teenusena saad just Sinu ettevõtte vajadustele ning tegevusvaldkonnale vastava tarkvara. Kui tegemist on tarkvaraga, mis on suunatud ka lõppkliendile kasutamiseks, siin on see tööriist ka konkurentidest eristumiseks. Seetõttu tuleb mõelda nii disaini kui kasutajakogemusele.

Arendasime Rakett69’le PHP raamistikul broneerimissüsteemi, mis arvestab nende ärilisi erisusi broneeringu tegemisel. Lisaks võimaldab ka broneeringuid hallata. Lõime uue disaini, mis on kasutajakogemusele optimeeritud ning lõppkasutajale lihtsam ja arusaadavam.

Tarkvaraarendus

Kes tegeleb tarkvaraarendusega?

Kui ettevõte on jõudnud oma arenguetapis nii kaugele, et soovib arendada tarkvara oma eesmärkide saavutamiseks, siis algab mitme spetsialisti, ja vahel ka mitme ettevõtte, koostöö. Antud protsessi on kaasatud palju spetsialiste tarkvaraarenduse tegija poolt, nagu projektijuht, süsteemi analüütik ja administraator, tarkvaraarhitekt, arenduse juht ja kujundaja. Loodud lahendusi, ka algfaasis, tuleks alati ka testida, mida teevad kogenud tarkvaratestijad. Kuid kõige olulisemad on selles protsessis nii-öelda ehitajad ehk tarkvaraarendajad.

Kvaliteetse tarkvaralahenduse väljatöötamine on investeering, mida on turvalisem ja pikas perspektiivis mõistlikum, usaldada oma ala spetsialistide kätte. vDisaini meeskonna eesmärk on igapäevaselt tagada toimivat ja konkureerivat tarkvara, mis aitab täita ka kliendi eesmärke.

 

Tarkvaraarendus

Eliis Tarkvara, mida kasutab Eestis pea iga lasteaed ja millel on 200 000 kasutajat, et hallata eelkooliealiste laste haridusteed ning võimaldada riigile ja lastevanematele ülevaade ja aruandlus. Eliis Tarkvaral on meeskonnas mitu arendajat, kuid kõiki nõudeid ei jõua enda tiimiga ära arendada, seega arendasime neile foorumi  meisterdamise ideede jagamiseks.

Miks usaldada arendajat:

  • Tarkvararendus loob jätkusuutliku ja loogilise ülesehitusega lahenduse;
  • Tarkvararendaja teeb oma tööd erialase kogemuse ja teadmistega, millest tulenevalt valmivad muudatused ja arendustööd kiiresti ning efektiivselt;
  • Kliendi visioonile vastav tulemus ning disain;
  • Tarkvararendaja teeb oma tööd kvaliteetselt ning garanteeritud suurepärase tulemusega;
  • Jättes tarkvaraarenduse spetsialistide hoolde, saad tegeleda endale meeldivate tegevustega ega pea oma pead vaevama. 

 

vDisaini professionaalsed tarkvaraarendajad

vDisain pakub tarkvararendust oma ala professionaalidelt, kellel on antud valdkonnas aastakümnete pikkune kogemus. Kui Sinu ettevõte soovib muuta enda äri- ja tööprotsessid veelgi efektiivsemaks, võta ühendust vDisainiga kodulehel asuva vormi kaudu. 

vDisain teeb tarkvara, mis aitab saavutada Sinu ettevõtte eesmärke! Tehtud töid näed siit.

Lihtne. Vaata tema tehtud töid. Saa kokku ja vestle partneriga, et näha, kas ta saab Teist aru ning on tehniliselt pädev.

50-90€ tunnis, sõltuvalt tarkvaraarendus ettevõttest. Kogenud arenduspartner on tihtipeale 2-5 korda kiirem ja efektiivsem kui väheste kogemustega arendaja ning oskab töös suuri vigu vältida, mis võivad hiljem kulukaks osutuda.