Turundusvideo

Turundusvideo on tänapäeval üks võimsamaid tööriistu kirjus internetimaailmas silma paistmiseks. Seda eelkõige seetõttu, et videode orgaaniline levik on nii Facebooki kui Instagrami keskkonnas tunduvalt kõrgem kui lihtsalt fotodel. Aga turundusvideot ei tehta loomulikult ainult sotsiaalmeedia jaoks. See on ka äärmiselt hea viis end tutvustada uutele B2B partneritele. Samuti kasutatakse turundusvideoid edukalt värbamiseks, et tulevane töötaja saaks aimu ettevõttest ning selle väärtustest. Olenevalt kasutusalast on ka filmitavatel videodel erinev fookus ning asjaolud, mida peaks esile tooma. Oleme Vdisainis filminud ettevõtjatele rohkelt turundusvideoid. Tänu sellele on meil sel alal aastaid kogemusi ning teame täpselt, milline peab video olema ning millele keskenduma. Soovid ka endale efektset ja kaunist turundusvideot? Võta meiega ühendust ja leiame lahenduse!

Turundusvideo sotsiaalmeediasse või kodulehele võib ettevõtet näidata üllatavast küljest

Sotsiaalmeedia ning kodulehe jaoks filmitav turundusvideo eesmärk on enamasti ettevõtte tutvustamine erakliendile. Küll soovitame seda sihtrühma veelgi kitsendada ning leida mingi vanusevahemik, sugu, asukoht, kellele eriti sõnum suunata. Samuti võiks turundusvideo arvestada kliendi staatusega ehk kas antud isik alles kaalub ja mõtleb ostust, on oma otsuse juba teinud või ostu sooritanud. Ainult ühe videoga kõiki neid kliendistaatuseid ei mõjuta, seetõttu on, kui juba alustada turundusvideodega, mõistlik teha neid mitmeid erineva suunitlusega. Sotsiaalmeedia ja kodulehe jaoks tehtud ning eraisikule suunatud turundusvideod võivad olla ka humoorikamas võttes ning näidata ettevõtet ootamatust küljest. Tähtis on (tulevasele) kliendile muljet avaldada ning meelde jääda. viduva.ee

Käisime Viduva puhketalus ja filmisime nende puhkekohast ägeda tutvustava video. Arendasime neile veebilehe ja broneerimissüsteemi.

B2B turundusvideo on kvaliteetne ja informatiivne

B2B ehk ettevõttelt ettevõttele suunatud turundusvideo eesmärk on näidata firma usaldusväärsust potentsiaalse partnerina või hoopis investeerimissuunana. Näiteks võib see olla Eesti konverentsisaal, kes näitab oma teenindussuundi ja võimalusi konverentsikorraldajatele. Samas on üha enam vaja teha turundusvideoid suurtele tootmisettevõtetele, kellel on vaja tutvustada end rahvusvaheliselt ekspordiallikana. Kuna suurtel tootmismaastikel on Eesti tibatilluke, annab video, erinevalt fotost, tublisti edasi seda, kui võimas on näiteks masinapark ning kuidas töö sujub. Suurte klientide jaoks turundusvideode tegemine nõuab mõningasi teadmisi ka valdkonnast. Tutvume alati enne video filmimist sellega, mis on ettevõtte eesmärgid ning see, millega nad silma tahavad paista. Seetõttu oskame teha turundusvideo, mis kõnetab teisi ettevõtteid ning suures plaanis toob neile juurde nii kliente kui sissetulekut.

LGT on kiiresti kasvav metallitööstus ettevõte, mis vajas digitaalset facelifti. LGT sai meilt korraliku video ja pildid, mis annavad hea ülevaate nende masinapargist ning võimekustest. Disainisime veebilehe, mis eristab neid selgelt konkurentidest ja arendasime WordPress platvormil mitmekeelse veebilehe.

Värbajad kasutavad turundusvideosid meelsasti ettevõtte tutvustamiseks

Üha rohkem kasutavad Eesti ettevõtted turundusvideoid ka värbamisturunduses. Selle eesmärk on potentsiaalsele tööle kandideerijale tutvustada keskkonda ning inimesi tulevases töökohas. Värbamisvideos näidatakse reeglina nii ülemusi, kes räägivad ettevõtte suurtest eesmärkidest, kui ettevõtte tavatöötajaid, kes tutvustavad sisekliimat ning kiidavad töötingimusi. Peale selle vaatamist, peab kandideerija tundma, et on ettevõttesse oodatud ning teda ootab seal suurepärane töökeskkond. Turundusvideod värbamiseks ei ole Eestis olnud veel kaua levinud, aga on tõestanud end juba suurepärase personalijuhtide tööriistana. Kui tunned samuti, et ettevõte vajab värbamiseks väikest tõuget, võta meiega ühendust ning oleme abiks video loomisel.

Tegime Estlanderile ägeda video nende renoveeritud objektidest, disainisime ja arendasime uue ja soliidse veebilehe ning optimeerisime selle Google otsingumootorile.

Turundusvideo paistab silma ja toob juurde kliente

Turundusvideo annab vahetult edasi ettevõtte olemuse ning meeleolud. Sellega võib kajastada nii sündmusi, töökeskkonda kui seal töötavaid tavainimesi. Et luua edukat videot, on oluline teada oma eesmärki ning sihtgruppi. Ülejäänu eest hoolitseme Vdisainis juba ise. Tulemuseks saad kvaliteetse ning oma soovidele vastava turundusvideo, mis toob juurde nii kliente kui müügitulemusi.