Veebiagentuur

Kogemustega veebiagentuur - 450 lõpetatud projekti

vDisain on olemas selleks, et saaks kõik soovitud veebitööd tellida ühest kohast. Oleme välja lihvinud tööprotsessi, mille keskmes on meie kliendi äri. Peame kinni kokkulepitud tähtaegadest ja pingutame, et kliendile parim kogemus anda. Meil on tööl nii UI/UX-disainerid, veebiarendajad, SEO-spetsialistid. Võta meiega ühendust ja leiame sulle parimad lahendused!

Finipay veeb – lõime nende firma visuaalse identiteedi – fondid, tüpograafia ja värvid.  Seejärel kujundasime neile läbimõeldud veebi kasutajateekonna ja veebidisaini, mis looks usaldust.

Veebiagentuuris käib töö ja vile koos

Millega tegeletakse veebiagentuuris ning kuidas käib koostöö erinevate ettevõtetega? Kas soovite luua uue veebilehe, uuendada vana või alustada e-poega, kuid teil puudub tahtmine sellega ise tegeleda? Võttes meiega ühendust, kaardistame teie soovid. Eeltöö on äärmiselt oluline, et lõpptulemus vastaks täielikult teie vajadustele. Seega pigem küsime ja arutame rohkem kui vähem. Pakume erinevaid variante ning siis on juba aeg lepingu sõlmimiseks. Seejärel alustame veebiagentuuris tööd teie lehe kallal. Kui koduleht või e-pood valmis, saame, kui soovite, jätkata juba sellega, et kliendid teie lehe ka üles leiaksid. Näiteks teeme ära SEO analüüsi ning kirjutame sisutekste vastavalt märksõnadele. Pakume ka võimalust videote valmistamiseks, mis võimaldab efektiivsemalt sõnumit sihtgrupile edastada, olgu see ettevõtte enda, toote või teenuse tutvustamiseks. 

Tehtud tööOpenrate veebidisain. Klient ei olnud rahul enda vana veebilehe disainiga (vt. allpool)

  1. Lõime uue visuaalse identiteedi.
  2. Panime kokku veebilehe sisukaardi
  3. Valisime fondid, lõime disainimallid ja panime kasutajateekonna paika
  4. Kujundasime kasutajaliidese välimuse. Lõime animatsioonide kontseptsioonid. Lõime kliendi soovi järgi nende tööprotsessist visuaalse joonise.
  5. Klient on super rahul ja disain läheb arendusse!

Veebiagentuur vs üksikarendaja

Miks võiks üksiku arendaja asemel eelistada koostööd veebiagentuuriga? Veebiagentuuris töötavad mitmed spetsialistid nagu tarkvaraarendajad, veebidisainerid või turundajad. Majasiseselt on olemas seega nii teadmised, oskused kui kogemused. Mida suurem väljakutse, seda rohkem on vaja meeskonnal teadmisi ja oskuseid. Valides oma kodulehe tegemiseks ja haldamiseks üksikarendaja, oled temast täielikult sõltuv. Teda tabab kõhugripp? Töö jääb seisma. Sõidab puhkusele? Jällegi, töö seisab ja jääd oma muredega üksi. Samamoodi ei pruugi ühel inimesel olla kõiki vajalikke spetsialiteete ja pead lisaks sisse ostma näiteks nii turunduse – kui disainiteenused. Veebiagentuuri puhul võid kindel olla, et lepingut sõlmides on olemas vajalikud inimesed ja abi probleemide korral.

 

Mida võita veebiagentuuri teenuseid kasutades?

Oleme kindlad, et kokkuvõttes aitab veebiagentuuri kasutamine nii raha kui aega kokku hoida. Kuidas nii? Eduka kodulehe või e-poe valmimine on suur töö, mis ei lõppe sel hetkel, kui leht internetti üles jõuab. Jätkuvalt on vaja teha lisaarendusi, parandada tekkivaid vigu, uuendada pluginaid või lisada näiteks tootekategooriaid. Jätkuvad ka turundustööd nagu otsingumootoritele optimeerimine või sisutekstide kirjutamine. Veebiagentuuris saad kõik selle korraga kokku leppida ning kindla hinnaga arvestada. Tellides need teenused erinevatelt pakkujatelt, riskid sellega, et Te ei pruugi saada toimivat lõpplahendust ning projekti tähtaeg ja eelarve võivad plaanitust kõvasti erineda. Sõlmides veebiagentuuriga kokkuleppe, tead ka kohe lehe valmimise ajajoont ning võid sellega arvestada. 

Tehtud töö: Hauakivid veebidisain. Vana veebileht oli väga aegunud. Klient oli proovinud 2 korda veebiarendajaga luua uus ja ilusa disainiga koduleht, kuid mõlemal korral läks partneri disaini ja arenduskogemuse puuduse tõttu projekt vett vedama. Seekord lõime kliendile tõelise kunstiteose. Meie disainer joonistas veebilehele illustratsioonid.

Veebiagentuur tagab töödes järjepidevuse

Veebiagentuur pakub kõiki veebitöid korraga ning sama ettevõtte alt. Tänu sellele saad kindel olla kvaliteedis, summas ja ajajoones. Saad ka arvestada, et isegi, kui üks tööde teostaja jääb haigeks, ei jää protsess katki vaid see võetakse üle. Seega hoiad veebiagentuuriga koostööd tehes kokku nii ajas kui rahas, saades vastu kvaliteetse ning toimiva kodulehe või e-poe. 

Kui soovite tasuta konsultatsiooni, võtke meiega ühendust!

Vaata tehtud töid. Saa kokku ja vestle agentuuri esindajaga, et saada aru, kas nad küsivad õigeid küsimusi ja kas nad on oma ala professionaalid.

50-100€ tunnis, olenevalt agentuurist. Suures pildis saab agentuurilt veebi soodsamalt kui seda majasiseselt arendades ning lõpptulemus on kvaliteetsem ning teenib paremini eesmärki. Olgu see turunduslik või funktsionaalne.