Video tegemine

Iga ettevõtte turundusjuht teab, et oma reklaamiga silma jäämiseks ei piisa tänapäeval enam pelgalt postitusest sotsiaalmeedias, vajalik on oma video tegemine. Sotsiaalmeediakeskkonnad Facebook ja Instagram on avalikult välja öelnud, et eelistavad eraisikute seinal fotodele liikuvat sisu. Kuna ettevõtte postitused on niigi seal juba piiratud, on turundusvideo tegemine pea ainus võimalus oma infoga silma jääda. Videoga enda reklaamimiseks on erinevaid variante ning võimalusi. Toome siin artiklis välja peamise, mida peaksid nendest teadma Vdisain on aastaid aidanud ettevõtetel valmistada nii era- kui äriklientidele suunatud videoid. Turundusvideod, reklaamvideod ja värbamisvideod on meie spetsialiteet, aga me ei kohku tagasi ka väljakutsete ees. Võta meiega ühendust ja räägi oma ideest, leiame kindlasti koos lahenduse!

Eduka video tegemise võti on eesmärgis

Eduka ning kvaliteetse video valmimiseks on vaja mitmeid komponente. Kõige tähtsam on aga eesmärk. Kõik muu pannakse paika vastavalt sellele. Kas videoga soovitakse oma kollektiivi või ettevõtte eesmärke tutvustada? Või hoopis tuua turule uus toode või teenus? Värvata uusi töötajaid või tuua sisse investoreid? Vastavalt eesmärgile valmivad samast ettevõttest või tootest totaalselt erinevad videod. Kui eesmärk paigas, peaks oskama ettevõtte turundusinimene tutvustada ka sihtgruppi. Mis vanuses on (tulevased) kliendid, on nad naised või mehed? Millised sotsiaalmeediakanaleid nad eelistavad? Mida täpsem sihtgrupp, seda lihtsam on video tegemine, mis neile päriselt ka korda läheb.

Video tegemine on mitmete sammudega protsess

Kui kõik soovid ja eesmärgid paigas, saame hakata üksikasju paika panema. Näiteks millised on vajalikud lokatsioonid ja kas need vajavad ettevalmistamist? Koostame ajagraafiku ning lepime kokku lõpptähtaja. Filmimine nõuab professionaalset tiimi ning esmaklassilist tehnikat, millega me Vdisainis õnneks uhkeldada saame. Kui kõik kaadrid purgis, järgneb järeltöötlus. Seejärel oleme valmis teie uhiuue video üle andma. Kus iganes see kasutusse läheb, võite kindlad olla, et kvaliteetne video annab edasi nii teie mõtted, vajaliku emotsiooni kui info. 

Raasiku suurim tööandja Mistra-Autex sai meilt uue veebilehe, mille tarbeks sai meie poolt tehtud ka korralik video tutvustamaks tootmishoonet ja tootmisprotsessi. Mistra toodab vaipkatteid maailma suurimatele autotootjatele, nt BMW, Mercedes Benz, Volkswagen, Jaguar, Volvo, Škoda, jpm.

video tegemine

Milliseid eksiarvamusi video tegemise kohta levib?

Kõige tihedamini eksitakse video tellimise juures selle protsessi ajakulu alahinnates. Selleks, et teil oleks pikaks ajaks kvaliteetne teos, millega end või oma toodet/teenust reklaamida, tuleb vaeva näha. Filmimine ise võtab sellest ajast vaid tühise osa (kuigi, kehv ilm võib välifilmimisi kõvasti takistada). Hoopis kauem läheb aega planeerimisele. Seda osa ei saa ega tasugi kiirustada, sest täiesti kindlasti maksab kehv planeerimine video tegemise hilisemas protsessis kätte. Samuti peab arvestama järeltöötlusel kuluva ajaga. Seda kõike ikka selleks, et tulemus oleks võimalikult kvaliteetne ning vastaks kõikidele teie soovidele. Seega, meie nõuanne kõikidele klientidele, kes huvituvad (reklaam)video tegemise tellimisest. Planeerige, varuge aega ja seejärel võtke meiega ühendust. Teeme teile suurepärase video, mille kvaliteet lubab sellega end reklaamida veel aastaid.