Eesti suurim Woocommerce arendustiim

Üle 100 edukalt lõpetatud WooCommerce projekti

 

WooCommerce on e-kaubanduse lisand ehk plugin WordPressile. Kuna WordPress on maailma kõige populaarsem sisuhaldussüsteem, on ka antud plugin ülimalt kasutatav nii Eestis kui mujal. Hetkel toimub ligi veerand kogu maailma e-kaubanduse turust just läbi selle süsteemi. WooCommerce loodi aastal 2011 kahe arendaja Mike Jolley ja James Kosteri poolt. Aastal 2015 omandas selle WordPressi emafirma Automattic tänu millele sai Woocommerce tõeliselt tuule tiibadesse ning on osutunud ülimalt populaarseks ka Eestis. vDisainil on WooCommercega aastatepikkune kogemus ja kompetents. Võta meiega ühendust, et üles seada oma uus e-pood või täiustada ja uuendada vana!

 

Mida WooCommercega täpsemalt teha saab?

See võimaldab korraldada WordPressis põhimõtteliselt tervet e-poodi. Näiteks saab tänu sellele hoida kontrolli all oma tootekataloogi, lisada müüki tooteid ning luua nende kirjeldusi. See võimaldab ka tegeleda tellimustega, luua soodusmüüke ning hallata kogu oma oste teinud kliendibaasi. Tänu kõikidele nendele funktsioonidele saab kätte ka päris head analüütilist infot. Näiteks saad WooCommerce-i andmetest teada, kes on põhiline klient, kas ta asub Eestis või mujal riigis? Mida ja millal ta ostab? Kas soodusmüügid töötavad? Kõik see on vajalik info selleks, et oskuslikumalt oma turundust suunata ja seeläbi ka oma e-poe müüki kasvatada.

 

Tehtud töö: Ehitasime väravatarvikud.ee‘le uue ja korraliku e-poe. Lisasime tooted, viisime sisse mitmekeelsuse Soome ja Inglise keeles. Lõime sisselogimisfunktsionaalsuse ja kliendi soodustusloogikad. Seadistasime tarne- ja maksemoodulid. Optimeerisime e-poe laadimiskiirust.

WooCommerce

WooCommerce on nii Eestis kui mujal maailmas ülipopulaarne

Mis on selle tuntuse ja au neile toonud? Number üks põhjuseks on ilmselt avatud lähtekood, mis võimaldab suurepärast funktsionaalsust. Ehk igal ühel, kellel on hea mõte, saab selle ise WooCommerce-i jaoks teoks teha ning seda ka teistega jagada. Vähem tähtis ei ole ka fakt, et plugin on tasuta kasutamiseks kõikidele soovijatele. Ise on ettevõte põhjendanud seda sellega, et nad ei paku juba valmis lahendust vaid WooCommerce on nagu projekt, mida loovad kõik selle kasutajad. Kõik saavad teha lisafunktsioone, parandada vigu ja anda soovitusi. Seetõttu leiavadki plugina loojad, et on aus hoida see kõikidele tasuta kasutamiseks.

 

Tehtud töö: Lõime Lifa Airile puhta disaini ja optimeeritud ostuteekonnaga e-poe WooCommerce veebiplavormile. Lifa Air tegeleb õhupuhastite maaletoomisega.

WooCommerce

Kust leida WooCommerce alal abi?

WooCommerce-i üleüldine suur populaarsus nii Eestis kui mujal maailmas tuleb kasuks ka seetõttu, et internetis on saadaval tohutult palju materjale ning abi, et oma e-poodi paremaks teha. Kuna Eestis on rohkelt ka venekeelseid ostlejaid, on väga kasulik ka WooCommerce ladus mitmekeelsus. Positiivsena võib veel välja tuua, et kui e-pood juba üles seatud, on seda kerge hallata. See platvorm on ka seestpoolt kasutajale lihtne ja loogiline. Lisaks saab ära muuta keele ehk kasutada kõiki funktsioone Eesti keeles.

Asjatundja seab e-poe WooCommerces üles kiiresti ja efektiivselt

Miinustena võikski WooCommerce-i puhul välja tuua selle, et plugina ülesseadmine vajab tavakasutajast veidi rohkem vilumust. Päris ilma teadmisteta on ehk võimalik e-pood üles seada, aga vähemgi lisafunktsioon nõuab korralikku juhendmaterjalides surfamist. Samuti on keerukamad nii WooCommerce plugina uuendamine kui süsteemi vigade parandamine. Lisaks ohule oma poodi kahjustada, võtab kõik see aega ära sellelt, mida e-poodnik tegelikult teha tahaks, ehk reaalselt müümiselt. Selle kõige tõttu on efektiivsem leida Eestist professionaalne WooCommerce-i arendaja, kes teeb asja ära kiirelt ning oskuslikult.

WooCommerce sobib väikse ja keskmise suurusega ettevõtetele. WooCommerce on üks kõige kuluefektiivsem platvorm, millele arendada e-poodi. WooCommerce on soovitatav ettevõttetele, millel on kuni paar tuhat toote variatsiooni. Üle selle oleks soovitav kaaluda muid e-poe platvorme, sest WooCommerce võib aeg-ajalt haldamises aeglaseks jääda kui e-poes tooteid on tuhandeid.

Vaata tema tehtud töid. Kas ta on varasemalt kokku puutunud sellega, mis teil vaja on? Saa partneriga kontoris kokku ja vaata, kas ta küsib teilt õigeid küsimusi, on tehniliselt pädev ja pakub õigeid lahendusi.