WordPress kodulehe tegemise teenus

Kodulehe loomine WordPressi keskkonnas

Kodulehti on võimalik luua erinevatele platvormidele. Eestis ja ka mujal maailmas on üheks populaarseimaks keskkonnaks WordPress, mis on eelkõige tuntud oma kasutajasõbralikkuse, lihtsuse, paindlikkuse ja mitmekesiste võimaluste poolest. WordPress kodulehe tegemine on sageli üks kiiremaid võimalusi, kodulehe ehitamiseks ning see on soodsam lahendus, kui käsitsi koodiga kirjutatud kodulehed. Vaata meie WordPressi platvormil loodud kodulehti.

Finipay kodulehe tegemine – lõime nende brändi visuaalse identiteedi – fondid, tüpograafia ja värvid.  Seejärel kujundasime neile läbimõeldud kodulehe kasutajateekonna ja kodulehe  disaini, mis kõnetaks sihtgruppi.

 

Kodulehed – WordPressi eelised

Luues kodulehe WordPressi platvormile on võimalik disainida silmapaistvaid ja personaalseid veebilehti, millega jääda silma nii Eestis kui ka mujal. WordPressi keskkonnas on saadaval palju erinevaid pluginaid, mis muudavad kodulehe haldamise, kasutamise ja analüüsimise mugavaks. Suur osa pluginatest on kasutajatele tasuta ning sellega lisakulusid ei kaasne. Tasuta pluginatega saab ehitada kodulehele näiteks teenuste broneerimise süsteemi, erinevaid kalkulaatoreid või online-sisselogimise keskkondi. Võimalusi kodulehe ülesehitamiseks on palju erinevaid ning WordPress arendab ja lisab neid pidevalt ka juurde.

Openrate kodulehe tegemine. Klient ei olnud rahul enda vana kosulehega ja enda ettevõtte visuaalse identiteediga.

  1. Lõime uue visuaalse identiteedi. Valisime brändi värvid, fondid ja kujundasime sümboli.
  2. Panime kokku kodulehe sisukaardi ja ehitasime üles struktuuri kasutaja navigeerimiseks ja info presentatsiooniks.
  3. Kujundasime kodulehe välimuse. Lõime animatsioonide kontseptsioonid. Lõime kliendi soovi järgi graafilisi illustratsioone nende tööprotsessist.
  4. Klient on super rahul ja disain läks arendusse!

 

Kiire koduleht WordPressi keskkonnas

WordPress kodulehe tegemise puhul on üheks oluliseks teguriks lehe laadimiskiirus. Google ametlik seisukoht on, et kodulehe laadimiskiirus peaks jääma alla kahe sekundi, siis on kõik hästi. Kui veebileht on aeglasem, siis tasuks üle vaadata pildifailid ja videod. WordPress haldussüsteemile ehitatud veebilehe laadimiskiirus on tavaliselt keskmine. Soovitame kodulehte luues, alati laadimiskiirust testida ja kontrollida, et vältida hilisemaid muresid.

WordPress platvormi kasutamisel on oluline, et lehe laadimine korralikult ära optimeeritakse, see tähendab eelkõige, et pildid peavad kindlasti olema õiges formaadis ja suuruses ning lehe erinevad elemendid peavad ennast laadima õiges järjekorras. Kui on oluline tipptasemel laadimiskiirus, siis tasub pigem leht üles ehitada staatilise lehe generaatoriga. See tähendab, et leht genereeritakse HTML-koodist, mitte läbi andmebaasi päringute. Meie kogenud WordPressi kodulehe arendajad saavad aidata, küsi personaalset kodulehe loomise pakkumist.

 

WordPress koduleht – template vs custom disain

WordPress kodulehe tegemine on võimalik kasutada etteantud põhjasid ehk template või siis luua täiesti personaalne ehk custom disainiga koduleht. Esimene variant on kiirem, soodsam ja lihtsam, kuid custom disain annab samas lõputuid võimalusi luua just endale meelepärane koduleht.

 

 

WordPressi custom disainiga koduleht

Custom disainiga veebilehe projekti puhul teeme rohkem turu uuringut, mida teevad konkurendid ning mõtleme süvitsi kasutajakogemusele. Eesmärgiks on disainida ja arendada võimalikult tõhus kasutajateekond. Lisaks näeb kodulehe visuaal (UI) kasutajale väga atraktiivne, kallis ja pilkupüüdev välja.

Sõltumata sellest, kas tegu on custom või template lahendusega, võtame alati veebilehe disainis arvesse ettevõtte visuaalset identiteeti ja värve ning kasutame neid vastavalt veebilehe elementides ja lehtedel.

Näide custom disainiga veebilehest: mistra.ee

Kodulehe loomine WordPressi keskkonnas – veebilehe hind

Üldjuhul algavad veebilehtede hinnad umbes 1000 eurost, kuid keeruliste funktsionaalsuste ja lisavõimalusega kodulehed võivad küündida ka 20 000 euroni. Hind sõltub eelkõige funktsionaalsusest, mida veebileht peab omama – broneerimissüsteem – teadusstuudiod.ee, ürituste kalender, interaktiivne kaart kinnisvara lehtedel – veskitehnopark.ee, uudiste moodul, sisselogimise keskkond, andmebaas ja palju muud.

 

Suureks hinna kujundajaks on ka disain ehk kui palju on disainile vaja rõhku panna. Kui oluline on kasutajakogemus (UX), ehk läbimõeldud kasutajateekond ning kui oluline on luua visuaal, mis ületab konkurente. Mõne valdkonna puhul on disain just määravaks teguriks ning koostöös disaineritega on vaja luua täiesti ainulaadne lahendus. Viimaseks hinna kujundajaks on kodulehe sisu maht- kui palju on erinevaid sisulehti ja tekste. Iga teksti loomine ja sisulehtede disainimine ja seadistamine võtab aega ning sellest tulenevalt muutub ka kodulehe loomise hind.

Küsi personaalselt kodulehe loomise pakkumist.

Mida kliendid meist räägivad