API Liidestamine

Mis on API liidestus?

API liidestus majandustarkvaraga viitab kahe või enama infosüsteemi andmevahetuse loomisele. Kui tegelete e-kaubandusega ja näete, et teie äri laieneb, võib manuaalne andmete käsitlemine muutuda ajamahukaks ja kulukaks.

Mis on API liidestuste peamised kasutegurid?

Süsteemide integreerimisel on mitmeid spetsiifilisi plusse, sealhulgas:

  • Andmete järjepidevus: Kõik andmed on kõigis süsteemides täpsed ja ajakohased.

  • Ajaline ja majanduslik efektiivsus: Andmevahetus on kiire ja automatiseeritud. Väheneb tööjõukulu!

  • Inimliku vea välistamine: Protsessid on automatiseeritud ja vähemalt sõltuvad inimfaktorist.

 

Majandustarkvara API liidestused – ERPLY, Directo, Merit

vDisain spetsialiseerub tuntumate majandustarkvarade, näiteks Erply, Merit Aktiva ja Directo API liidestamisele. Erply ja Directo on palju enamat kui lihtsalt raamatupidamisprogrammid ja sobivad nii alustavale ettevõttele kui ka suuremale e-kaubanduse platvormile.

Tehtud töö: 

Lõime Oru Grupile moodsa disainiga e-poe WordPress WooCommerce e-poe platvormile, millel on optimeeritud klienditeekond ning importisime üle 2000 toote nende vanast e-poest ning lõime liidestuse ERPLY majandustarkvaraga laoseisude sünkroniseerimiseks.

api liidestamine

ERPLY API Liidestuse moodul

Vdisain on läbi kümnete projektide töötanud välja enda ERPLY API liidestuse mooduli, mis võimaldab pärida ERPLYst kogu tooteinfo – Toote nimetus, toote hind, toote kirjeldus, tootekood, toote pildid, toote laoseisud, toote variatsioonid, toote variatsioonide hinnad, toote tõlked jne. Samuti saadetakse mooduliga e-poest ERPLYsse klientide tellimused.

Liidestamine pakkautomaatide ja kullerteenustega

vDisain aitab integreerida e-poodidesse ja laohaldussüsteemidesse kõik levinumad pakiautomaadid ja kullerteenused. Eesti turul on eriti sobilikud Smartpost/Itella, Omniva ja DPD. Üleeuroopaliseks tarnimiseks on efektiivne kasutada DHL või DPD teenuseid.

Pangaliidesed ja makselahendused

Meie pikaajaline koostööpartner on Montonio. Nende läbipaistev hinnapoliitika ja efektiivne toimimine on turueelised, miks paljud vDisaini kliendid eelistavad just nende teenuseid. Ühendame teie jaoks kõik vajalikud pangaliidesed ja makselahendused, kaasa arvatud kõik Eesti ja lähiriikide pangad.

Andmeside ja süsteemide integreerimine

API liidestamisega võite saavutada sujuva andmevoo, mis toob märkimisväärseid efektiivsusvõite. Kui kasutate laohaldus- või müügitarkvara, võiks kaaluda nende integreerimist e-poe süsteemiga. Nii saate vähendada tööjõukulusid, minimeerida manuaalset andmesisestust ning kasutada andmeid statistiliseks analüüsiks.

vDisain aitab ühendada erinevaid andmepunkte, nii et andmevahetus oleks automaatne ja nõuaks teie poolt minimaalset sekkumist. Näiteks võivad arved saata automaatselt valitud finantsjuhtimise tarkvarasse ja tooteinfo sünkroniseerub laosüsteemiga. Seda kõike tehakse automaatselt, ilma et peaksite mõlemas süsteemis muudatusi tegema.