Kodulehe haldus

Kodulehe haldusteenus

Oled oma kodulehe haldamisega hädas? Võta meiega ühendust!

Kodulehe haldus on äärmiselt oluline ajakohase ja toimiva veeblehe loomisel. Tihti arvatakse, et töö kodulehega lõpeb selle avalikustamisel, kuid tegelikult on vajalik kodulehte pidevalt uuendada ning töös hoida. Lisaks kodulehe visuaalsele poolele ja kasutajamugavusele on kodulehe haldusel oluline roll ka kodulehe kaitsmisel viiruste eest. 

Mis on kodulehe halduse teenus?

Kodulehe haldus aitab hoida kodulehte ajakohase ning aktiivsena, vältides samaaegselt ka viiruseid ja pahatahtlike kavatsustega isikuid, millele uuendamata tarkvaraga kodulehed vastuvõtlikumad on. Kuigi turvariske pole võimalik täielikult maandada, aitavad regulaarsed uuendused parandada kodulehe kaitsevõimet rünnakute vastu. 

Turvariskide maandamine on oluline, et kodulehe kaudu ei lekiks klientide isikuandmed, peatuks kodulehe töö ega tekiks kodulehe taastamisega täiendavaid kulutusi ning välistatud pole ka viirustest tingitud ettevõtte mainekahju. See on teenus, mis tagab regulaarsete hooldustega veebilehe tõrgeteta töötamise läbi tarkvara uuendamise, pahavara, kodulehe kiiruse ja katkiste linkide kontrollimise, spämmi eemaldamise ja andmebaasi optimeerimisega. 

Mis kasu on kodulehe haldusel kliendile?

Kodulehe haldus on kliendile äärmiselt mugav, kuna tihti ei tegeleta ettevõtte sees kodulehega regulaarselt, millest tulenevalt võivad ka lihtsamate uuenduste või muudatuste täideviimine võtta kogenematul inimesel palju aega. Küll aga omades kindlat partnerit, piisab vaid kiirest e-mailist või kõnest, et soovitud muudatused töösse anda. Lisaks jättes kodulehe halduse partneri hoolde, ei pea ka töötajate vahetumisel kodulehte uuele töötajale selgeks tegema, vältides nii ressursimahukat ettevõtmist kõigile osapooltele. 

Kodulehe haldus pakub kiiret teenust professionaalide poolt, mis aitab säästa ettevõtte töötajate väärtuslikku aega. Kuna haldusteenust teostavad kogemustega spetsialistid, osatakse pakkuda kiireid ja mugavaid lahendusi vastavalt kliendi soovidele. Samuti pole partneri kasutamisel tarvis kodulehe tehnilise ja sisulise poole jaoks eraldi töötajat, mis aitab kokku hoida ka tööjõukuludelt.

Tehtud töö: Disainisime Ait Nordile uue korporatiivse veebilehe, kus on nende tooted hästi presenteeritud. Tegu on custom lahendusega, kus on kasutusel viimased disainitrendid. Lõime kliendile erinevad disainikontseptsioonid, valisime nendest ühe ning selle põhjal lõime vahelehtede disainid. Tegelesime ka sisuloomega ning mitmekeelsuse arendusega ja jäime ka lehte haldama. Töötame igakuiselt Google otsingutulemuste tõstmisega.

kodulehe haldus

Mida hõlmab kodulehe haldus?

Kodulehe halduse teenuse sisu oleneb kliendi vajadustest, küll aga et saada paremat ülevaadet teenusest, kuulub püsihalduse teenuse hulka tihti järgnevad teenused:

  • kodulehe varundamine, et olla ootamatuteks olukordadeks valmis;
  • viirusetõrje ajakohastamine, et tagada kodulehe maksimaalne kaitsevõime;
  • kiire reageerimine, mis tagab alati toimiva kodulehe ning kiired lahendused;
  • kodulehe ja pluginate uuendamine, mida tehakse vähemalt kord kuus;
  • kodulehele sisu lisamine ning uuendamine;
  • kodulehe turvakontroll ja vajadusel paranduste tegemine;
  • kodulehe kiiruse testimine ja vajadusel parandamine;
  • kodulehe statistika jälgimine ning vajadusel ettepanekute tegemine, et suurendada veebilehe liiklust;
  • SEO jälgimine ja ettepanekute tegemine.

 

kodulehe haldus

Tehtud töö: Probeaute leht valmis 4 nädalaga. Probleem oli, et vanast e-poest oli läbi käinud 4 erinevat arenduspartnerit ning veebipoel esines liiga palju probleeme ja tõrkeid, mistõttu otsustati uus, kaasaegne ja töökindel luua. Kasutasime WordPress WooCommerce lahendust, importisime tooted vanast e-poest, parandasime andmebaasi, lõime mitmekeelsuse funktsionaalsuse, lõime optimeeritud ostuteekonna. Nüüd endiselt haldame nende lehte, kuid õnneks on uuel lehel vähem probleeme ning haldustööde mahud väiksemad.

Kodulehe haldus vDisainilt

vDisain on olnud usaldusväärne partner üle 450le ettevõttele, luues ettevõtte ärieesmärkidele vastavaid kodulehti, erilahendustega veebiplatvorme, e-poodide veebiarendusteenuseid ning optimeerides kodulehti Google’i algoritmile vastavalt. Samuti pakub vDisain ettevõtetele kodulehe haldusteenust, mille hind sõltub kodulehest, tarkvara uuendamise sagedusest, soovitud reageerimiskiirusest ning tööde mahust.

Küsi personaalset hinnapakkumist enda kodulehele haldusele vDisaini kodulehelt.