Kodulehe haldus

Veebilehe haldusteenused 70€/h - Sisuhaldus, turvauuendused, reageerimine 24h jooksul

Kodulehe haldusteenus

Oled oma kodulehe haldamisega hädas? Võta meiega ühendust! Pakume kuupõhist haldusteenust. Halduse hind on 70€/h+KM. Reageerime kliendi soovidele kiiresti.

 

Läheneme kodulehtede haldamisele süstemaatiliselt. Haldame hetkel 100 kliendi veebilehte igakuiselt ning oleme välja arendanud selleks vastavad süsteemid. Loome kliendi lehest koopia ning viime uuendused sisse esmalt koopias, et veenduda, et live lehel midagi katki ei läheks ja kliendi lehel oleks võimalikult kõrge uptime.

 

 

Mis on kodulehe halduse teenus?

Kodulehe haldus aitab hoida kodulehte ajakohase ning aktiivsena, vältides samaaegselt ka viiruseid ja pahatahtlike kavatsustega isikuid, millele uuendamata tarkvaraga kodulehed vastuvõtlikumad on. Kuigi turvariske pole võimalik täielikult maandada, aitavad regulaarsed uuendused parandada kodulehe kaitsevõimet rünnakute vastu. 

Turvariskide maandamine on oluline, et kodulehe kaudu ei lekiks klientide isikuandmed, peatuks kodulehe töö ega tekiks kodulehe taastamisega täiendavaid kulutusi ning välistatud pole ka viirustest tingitud ettevõtte mainekahju. See on teenus, mis tagab regulaarsete hooldustega veebilehe tõrgeteta töötamise läbi tarkvara uuendamise, pahavara, kodulehe kiiruse ja katkiste linkide kontrollimise, spämmi eemaldamise ja andmebaasi optimeerimisega. 

 

Mis kasu on kodulehe haldusest kliendile?

Kodulehe haldus on kliendile äärmiselt mugav, kuna tihti ei tegeleta ettevõtte sees kodulehega regulaarselt, millest tulenevalt võivad ka lihtsamate uuenduste või muudatuste täideviimine võtta kogenematul inimesel palju aega. Küll aga omades kindlat partnerit, piisab vaid kiirest e-mailist või kõnest, et soovitud muudatused töösse anda. Lisaks jättes kodulehe halduse partneri hoolde, ei pea ka töötajate vahetumisel kodulehte uuele töötajale selgeks tegema, vältides nii ressursimahukat ettevõtmist kõigile osapooltele. 

Kodulehe haldus pakub kiiret teenust professionaalide poolt, mis aitab säästa ettevõtte töötajate väärtuslikku aega. Kuna haldusteenust teostavad kogemustega spetsialistid, osatakse pakkuda kiireid ja mugavaid lahendusi vastavalt kliendi soovidele. Samuti pole partneri kasutamisel tarvis kodulehe tehnilise ja sisulise poole jaoks eraldi töötajat, mis aitab kokku hoida ka tööjõukuludelt.

Kliendi lugu:

Merit Aktiva tuli meie juurde murega, et neil on WordPressi veebilehte vaja kiiremaks optimeerida ning vaja on ka sisulisi muudatusi teha. Lõime enda arendusserverisse lehest koopia, kus viime muudatused sisse ning kui kõik korras, paneme need live serverisse üles. Merit Tarkvara on üks meie 100st igakuisest halduskliendist, mida me igakuiselt uuendame.

kodulehe haldus

Mida hõlmab kodulehe haldus?

Kodulehe halduse teenuse sisu oleneb kliendi vajadustest, küll aga et saada paremat ülevaadet teenusest, kuulub püsihalduse teenuse hulka tihti järgnevad teenused:

  • kodulehe ja pluginate uuendamine, mida peab tegema vähemalt kord kuus. WordPressile arendatud kodulehtede pluginatel tuleb peaaegu iga nädal uus versioon;
  • kodulehe varundamine, et olla ootamatuteks olukordadeks valmis;
  • viirusetõrje ajakohastamine, et tagada kodulehe maksimaalne kaitsevõime;
  • kiire reageerimine, mis tagab alati toimiva kodulehe ning kiired lahendused;
  • kodulehele sisu lisamine ning uuendamine;
  • kodulehe turvakontroll ja vajadusel paranduste tegemine;
  • kodulehe kiiruse testimine ja vajadusel parandamine;
  • kodulehe statistika jälgimine ning vajadusel ettepanekute tegemine, et suurendada veebilehe liiklust;
  • SEO jälgimine ja ettepanekute tegemine.

 

kodulehe haldus

Kliendi lugu:

Kafo lasi endale mõni aasta tagasi e-poe arendada ning nende praegune arenduspartner oli projektidega hõivatud ja ei pakkunud igakuist haldusteenust. Kafo töötaja võttis meiega ühendust ja võtsime kodulehe halduse enda peale. Optimeerisime lehe kiirust ja uuendasime ka pistikprogrammid, mida ei olnud kaua uuendatud. Kafo on meie igakuine haldusklient.

Kodulehe haldus vDisainilt

vDisain on olnud usaldusväärne partner üle 500le ettevõttele, luues ettevõtte ärieesmärkidele vastavaid kodulehti, erilahendustega veebiplatvorme, e-poodide veebiarendusteenuseid ning optimeerides kodulehti Google’i algoritmile vastavalt. Kodulehtede haldusteenuses on vDisainil hetkel üle 100 lepingulise kliendi. Töö maksumus on 70€/h+KM ning tundide maht sõltub kodulehest, tarkvara uuendamise sagedusest, soovitud reageerimiskiirusest ning tööde mahust.

Küsi personaalset hinnapakkumist enda kodulehele haldusele.