SEO agentuur

SEO agentuur, mis toob tulemused 90 päevaga

vDisainil on pikaajaline kogemus veebilehtede otsingumootoritele optimeerimisel. Läbi on viidud kümneid edukaid projekte ja oleme genereerinud enda klientidele tuhandeid ostupäringuid. Läheneme projektidele strateegiliselt ning anname kliendile nõu ja pakume lahendusi.

 

Miks töötada koos SEO spetsialistidega?

SEO eesmärk on aidata ettevõtetel olla Googles nähtav märksõnadega, mida valdkonna sihtrühm kasutab. Kas SEO agentuuri palkamine tasub ennast ära? Otseloomulikult! Oleme kirja pannud olulised kasutegurid, mida SEO agentuuri palkamine annab. 

 

1. SEO agentuur oskab kaardistada märksõnu

SEO valdkond on lai ning on hulgaliselt tehnikaid, mida on võimalik kodulehe optimeerimisel rakendada. Millistest tehnikatest ja töölõikudest alustada ning millised tegevused toovad kõige suurema efekti? Just nendele küsimustele oskame meie vastata. 

Kui oled SEO-s uus, on raske analüüsida, millele kõigepealt keskenduda. Lihtne on raisata väärtuslikku aega ja ressursse ülesannetele, mis tegelikult soovitud eesmärki ei täida. Meie SEO spetsialistid alustavad alati põjalikust SEO auditist, et kaardistada hetkeolukord, millised märksõnad on üldse relevantsed, mida reaalselt otsitakse ning millel on ostu initsiatiiv ja kui palju neid otsitakse, kui kõrge on kliendi praegune domeeni autoriteetsus Google silmis, kui suur on märksõnade konkurentsitase ning seeläbi on võimalik hinnata, mida täpselt on vaja teha, et märksõna otsingus esilehele saada ja kui suurt eelarvet on selleks vaja.

 

2. Heade sisutekstidega püsivad tulemused kauem

SEO tööde puhul võtab tulemuste saavutamine aega, tavaliselt 1-6 kuud, kuid kui tulemused hakkavad tulema, siis kasvavad need aja jooksul eksponentsiaalselt. 

vDisaini spetsialistid oskavad kirjutada sisutekste, mis on optimeeritud Google otsingualgoritmile vastavalt. Kaardistame õiged põhimärksõnad ja pika-saba märksõnad, mis peavad olema sisutekstis sees, et otsingutulemustes esilehele jõuda. Teame kui palju neid märksõnu peab sisutekstis täpselt kasutama ning kui pika teksti peame konkurentsist olenevalt kirjutama. Tavaliselt on sisutekst nelisada kuni kaks tuhat sõna pikk. Optimeerime piltide tähiseid, veebilehe linke, pealkirju ja kiirust. 

Kodulehe optimeerimine ja parandamine muudab Google’ile kodulehe lihtsamini mõistetavaks, mistõttu oskab robot seda analüüsida ning pakkuda külastajatele otsingutulemustes otsitud märksõnade puhul. 

 

Tehtud töö:

Kaardistasime Suncole 12 märksõna, millega inimesed nende pakutavaid teenuseid Googles otsivad. Lõime lehele vastavatele märksõnadele sisu ning optimeerisime lehe samuti nendele märksõnadele. Seejärel lõime väliselt sunco.ee domeeni autoriteetsust tõstvaid blogipostitusi ja linke. Tulemusena saime kolme kuuga kaheteistkümnest märksõnast kuus märksõna Google otsingutulemustes esilehele.

seo agentuur
 
3. SEO agentuur aitab Teil vältida blacklisti sattumist

Kahjuks on SEO-d lihtne ära rikkuda ja Google’i karistusest taastumine võib võtta kuid. Näiteks kui sisutekst tundub Google otsingumootorile sisutühi või on kuskilt kopeeritud, siis on sellel vastupidine tulemus. Samuti kui kodulehele suunavad lingid valedelt veebilehtedelt, mis ei ole valdkonnaga relevantsed ning millel on madal domeeni autoriteetsus, siis ka sellel on negatiivne tulemus. Kui teete koostööd kogenud SEO agentuuriga, võite usaldada, et eksperdid teavad, mida teha – ja mida mitte. 

Meie spetsialistid jälgivad keyword.com tööriista abil töös oleva veebilehe SEO märksõnade positsioone, mis aitab tõlgendada, millised muutused tõid tulemusi ning millised mitte. saavad alati suunata, nii et näete oma kodulehe arengut ning müükide kasvu. Tehes koostööd SEO spetsialistidega ei ole vaja karta, et tehtud tegevused mõjuvad kodulehe tulemustele kehvasti.

 

4. SEO agentuuri spetsialistid on kursis Google otsingumootori algoritmiga

Alates algoritmi uuendustest kuni uute Google My Businessi funktsioonideni on alati midagi, mis raputab SEO maailma. Kuidas saada Google märksõnaotsingus rohkem pinda kui konkurendid. Kuidas kirjutada pealkirju, millele reaalselt klikitakse. Kuidas kirjutada sisu, mis kõnetab lugejat. Kõige olulisem on tavaliselt pakkuda lugejale väärtust. Kirjutada tekst, mis tekitab lugejas huvi ja annab uusi teadmisi.

Üks SEO agentuuri suuri eelis on see, et te ei pea iga väikese Google algoritmi muudatusega kursis olema, see on SEO spetsialistide töö. Selle asemel, et kulutada tunde viimaste SEO uudiste lugemisele, saate keskenduda sellele, mida te kõige paremini oskate või soovite teha. 

 

5. Täisteenust pakkuvad agentuurid saavad SEO-d integreerida muude turundustegevustega 

Alates piltide optimeerimisest kuni Google Analytics’i vigade leidmiseni, teame kõiki viimaseid SEO trikke, et viia teie SEO nullist sajani. Täisteenust pakkuva agentuurina saame minna sammu võrra kaugemale, viies SEO tööd kooskõlla teiste turunduseesmärkidega. 

 

Kvaliteetne SEO teenus, mis toob tulemusi 

Soovid oma kodulehega olla Googles paremini nähtav ja seeläbi kasvatada ettevõtte müüki ning tuntust. Oleme aidanud kümneid kliente nii Eestis kui välismaal ning tänu suurele SEO kogemusele aitame luua igale ettevõttele personaalse SEO strateegia, mis toetab ettevõtte turundust ja pikaajalist arengut. 

 

Tehtud töö: Kaardistasime edurusele 10 märksõna. Tegime lehel parandustöid, lõime vastavatele märksõnadele sisu ning optimeerisime lehe märksõnadele. Viimaks lõime edurus.ee domeeni autoriteetsust väliselt suurendavaid linke ja blogipostitusi. Kümnest märksõnast üheksaga saime esilehele kolme kuuga.

seo agentuur

 

Võtke juba täna ühendust ning räägime lähemalt, mida me saame teie jaoks teha.