PrestaShop Eesti arendus

PrestaShop – Eesti üks parimaid e-poe platvorme

PrestaShop on Eesti üks populaarsemaid veebipoe platvorme olenemata e-poe suurusest. Tegemist on mugava platvormiga, mis võimaldab palju funktsionaalsusi nii baasseadistustes kui ka täiendusi pistikprogrammidega. Platvorm on haldussõbralik tavakasutajale ning võimaldab ka ettevõtte edasi laienedes lisaarendusi. Täpsemalt võimaldab PrestaShopi platvorm luua hõlpsasti mitmekeelsust, kuvada kümneid tuhandeid tooteid, sünkorniseerida laoseisu läbi majandustarkvara API liidestuse, saata müügiarved majandustarkvarasse läbi API liidestuse, luua erinevate soodustusastmetega kliendigruppe, optimeerida e-poe tooted Google otsingumootori algoritmile jpm.

 

Mis on PrestaShop, Eesti üks populaarsemaid e-poe platvorme?

Populaarne on platvorm PrestaShop Eesti turul juba pikemat aega. Prestashopile on saadaval Elementor page builder, mis annab võimaluse muuta oma e-pood omanäoliseks ja vajadustele vastavaks. Prestashopile on saadaval suur hulk mooduleid nii tasuta kui ka tasulisi.

Kuigi PrestaShop on niivõrd muudetav ja kohandatav, on see ka platvormi nõrkus. Kuna platvorm koosneb väga paljudest moodulitest, on tavakasutajal tihti moodulite vahel keeruline orienteeruda ning endale vajalik nupp üles leida. Sellest tulenevalt kasutavad paljud ettevõtted ka PrestaShopile spetsialiseerunud agentuuride abi. 

Meie abiga saigi SalonShop endale uue prestashopi platvormil epoe. Salonshop Baltic AS on Eesti suurim juuksehooldustoodete maaletooja ning e-pood vajas värskemat väljanägemist ja tehnilist hooldust. Liidestasime poe Directo majandushaldustarkvaraga, lõime toodete ja hinnareeglite impordi. Tegelesime ka lehe laadimiskiiruse tõstmisega.

prestashop eesti

Mida saab teha PrestaShopis?

PrestaShop on efektiivne ja innovaatiline e-poe lahendus, millel on olemas kõik vajalikud omadused eduka veebipoe toimimiseks ja arendamiseks. PrestaShopis on võimalik luua endale meelepärane e-pood, muutes värve, lisades enda logo ning soovi korral valides ka meeldiva e-poe teema. 

Lisaks võimaldab PrestaShop hallata e-poe tooteid, tellimusi, klientide andmeid ning analüüsida statistikat. Seega on kõik olulised e-poe osad ühes programmis kättesaadavad. Kuna tegemist on väga efektiivse e-poe platvormiga, kasutavad PrestaShopi juba üle 300 000 ettevõtte üle maailma. Ka PrestaShop Eesti kasutajaskond on suur. 

 

Millistele veebipoodidele sobib PrestaShop Eestis?

PrestaShop Eesti kasutajaskond on üha suurenemas, kuna tegemist on universaalse platvormiga, mis sobib igale ettevõttele, olenemata e-poe või tootevaliku suurusest. PrestaShopi soovitame e-poodnikele siis kui neil on tooteid üle 10 000, kuid eelarve päris Magento või Laraveli arendust ei võimalda. Antud juhul on Prestashop parem variant kui WordPress WooCommerce e-poe platvorm.

 

PrestaShop Eesti e-poodidega aitab vDisain

Kui Sinu ettevõttel on soov luua e-pood, ent endal e-poe loomise kogemus, oskused või aeg puudub, on mõistlik pöörduda ekspertide poole. PrestaShop Eesti e-poode aitab luua vDisain, omades e-poe loomisel ja haldamisel aastatepikkust kogemust. 

Kasutades e-poe loomisel selleks spetsialiseerunud PrestaShop Eesti agentuurisaame anda omalt poolt soovitusi, milliseid lahendusi on võimalik arendada ning mis oleks hinnangulised eelarved ning selle põhjal saab juba klient valida selle lahenduse, mis läheb tema eelarve ja vajadustega hästi kokku.

 

PrestaShop Eesti e-poe loomisel võta ühendust vDisainiga

Kui ka Sinu ettevõte vajab professionaalset ning kogemustega e-poe loomise teenust PrestaShop platvormil, võta meiega ühendust või vaata meie tehtud töödest ülevaadet.