Kodulehe tellimine

Kodulehe tegemine ja tellimine

 

vDisain on Eesti suurim kodulehtede arendusega tegelev ettevõte. Meie majast läheb iga aasta suurusjärk 100 veebilehte välja. Läbi aastate on välja kujunenud protsessid, kuidas saada igale kliendile veebileht, mis loob neile väärtust, saavutab püstitatud eesmärgid ning mille üle ollakse uhke!

 

Finipay tellitud koduleht – lõime nende firma visuaalse identiteedi – fondid, tüpograafia ja värvid.  Seejärel kujundasime neile läbimõeldud kodulehe kasutajateekonna ja kodulehe  disaini, mis looks usaldust.

 

Kodulehe tegemise protsess on tegelikult lihtne, kui see on läbimõeldud ja hästi juhitud, kuid kuidas leida koostööpartner, kes oskab veebilehe loomisel kaasa mõelda, küsida õigeid küsimusi ja luua saadud info põhjal eesmärgipärase kodulehe?

Oleme töötanud mitmekümnete erinevate bändidega nii Eestist kui ka välismaalt ning aidanud luua uusi kodulehti erinevates tööstuse kui ka jaekaubanduse valdkondades. Lähtume alati turust, valdkonnast ja ettevõtte eesmärgist. Koduleht peab ettevõtte arengut toetama, mitte takistama või pidurdama. Igas valdkonnas on oluline kaardistada turu hetkeolukord ning mõelda läbi, millised on kliendi valupunktid. Kodulehe eesmärk on klienti aidata, suunata ja lahendada tema probleem.
Tutvu meie tehtud kodulehtedega SIIN.

 

Openrate tellitud kodulehe tegemine. Klient ei olnud rahul enda vana kosulehega ja enda ettevõtte visuaalse identiteediga.

 1. Lõime uue visuaalse identiteedi. Valisime brändi värvid, fondid ja kujundasime sümboli.
 2. Panime kokku kodulehe sisukaardi ja lõime struktuuri kasutaja navigeerimiseks ja info presentatsiooniks.
 3. Kujundasime kodulehe välimuse. Lõime animatsioonide kontseptsioonid. Kujundasime kliendi tellimuse järgi graafilisi illustratsioone nende tööprotsessist.
 4. Klient on super rahul ja disain läks arendusse!

 

Kodulehe tellimine – kuidas kujuneb hind? 

Kodulehe tellimise hind võib sõltuvalt tegijast olla paarisajast eurost kümnete tuhandeteni. Hinna peamiseks kujundajaks on töö maht ja spetsialistide oskuste tase. Kogenud veebiarendajate töötasu on suurem, kuid kõige olulisem on mõelda, milline on kodulehe tasuvus. Korraga võib olla kodulehe tellimine suur investeering ja tunduda üleliigse kuluna, kuid läbimõeldud koduleht võib ennast juba mõne kuuga ära tasuda.

 

Olulist rolli kodulehe tellimise juures mängivad ka erinevad funktsionaalsused. Kui on vaja disainida ja üles ehitada e-pood, online keskkond või mõni muu sisselogimist vajav keskkond, siis on kodulehe tegemise hind kallim. Landing-page tüüpi kodulehed on oma funktsionaalsuste poolest lihtsamad ning tänu sellele ka odavamad.
Vaata meie loodud e-poode SIIN.

 

Pakume kodulehe loomist ka mitmes etapis, kus alguses loome esilehe ja peamised kategooria lehed. Teises etapis alles hakkame looma e-poodi ja sisestama toodete infot. Kui kodulehte veel ei ole, aga sooviksite kiiresti veebis nähtav olla, siis on just selline variant mõistlik.

 

Kodulehe tegemine – miks valida meid?

Meil on kogemus 400 läbimõeldud veebilehe loomisel ning pakume omalt poolt välja ideid, mis toovad tulemusi! Oleme juba ämbrid läbi kolistanud ning teame, mis vigu kodulehe tegemisel vältida. Meil on kujunenud välja selge protsess, kuidas koduleht võimalikult hästi, kiiresti ja sujuvalt valmiks. Loome klientidele kodulehed, mis on läbimõeldud, tehniliselt hästi toimivad ning pilkupüüdvad. Pakume kodulehe tegemise terviklahendust:

 • Analüüs
 • kodulehe strateegia loomine
 • kodulehe struktuuri ja ülesehituse kavandamine
 • sisutekstide loomine ja SEO (kodulehe optimeerimine otsingumootoritele)
 • disainikontseptsioonide loomine
  • vajadusel loome illustratsioone, ikoone, animatsioone ja tegeleme videoproduktsiooniga
 • Veebilehe vahelehtede skaleeruva disaini loomine (mobile, desktop, tablet)
 • kodulehe tehniline seadistus – laadimiskiiruse optimeerimine
 • kodulehe tegemine kliendile sobivas keskkonnas
 • kodulehe testimine
 • kodulehe paigaldamine kliendi serverisse
 • Haldusjuhendi koostamine kliendile ja haldusteenuse pakkumine
 • Järelteenindus
  • Lisaarendused
  • Turundus – SEO, Google Ads, Facebook Ads

Emajõe Residentslõime nende brändi visuaalse identiteedi – Fondid, tüpograafia ja värvid.  Seejärel lõime neile maja jooniste põhjal 3D modelleeritud video hoone sise- ja välisvaadetest. Lõime modernse veebidisaini, mis kõnetaks sihtgruppi. Arendame hetkel veebilehte interaktiivse majaplaaniga.

Kodulehe tegemine – kodulehe haldamise keskkonnad ja võimalused

Meilt on võimalik kodulehte tellida nii keskkonna põhiselt kui ka täiesti nullist ise kirjutades. Levinumad keskkonnad, kuhu kodulehti loome on – WordPress, Laravel ja Joomla. Keskkondade puhul loome alati personaalse disaini ja sisulehtede põhjad, mida on võimalik tulevikus ka iseseisvalt kerge hallata.

 

Küsi personaalset kodulehe pakkumist SIIT.

Kodulehe tellimine võib maksta alates 1 500 eurost kuni 25 000 euroni. Oleneb, millist funktsionaalsust on vaja arendada, kui palju sisu on vaja kodulehele lisada ning kui palju on vaja disainile rõhku panna.

Veendu, et partner, kellelt kodulehe tellid, oleks usaldusväärne. Vaata tema enda kodulehte ja tehtud töid. Saa temaga tema kontoris kokku ning pane tähele, milliseid küsimusi teilt küsitakse. Kas tellitav koduleht rahuldab teie vajadusi funktsionaalsuselt ja turunduslikult.