Veebiarendus

Veebilehed, e-poed, tarkvara arendus

vDisaini meeskond on läbi viinud 650 veebiarenduse projekti. Oleme tegelenud nii väiksemate maandumislehtede arendusega, kui ka komplekssete veebisüsteemide arendusega. Kasutame veebiarenduses enimkasutatud raamistikke, nagu WordPress, PHP, Prestashop, Magento, Laravel, ReactJS, VueJS jne. Loome API integratsioone majandus- ja laohaldustarkvaradega. Kui vajad konsultatsiooni seoses veebiarenduse projektiga, võta meiega ühendust!

 

E-poodide arendus

Loome nii väiksemaid kui ka mahukaid e-poode ja ärikliendi (B2B) tellimiskeskuseid. Teame kuidas ehitada optimeeritud ostuteekonda. Impordime vanast e-poest tooted. Sünkroniseerime laoseisu laohaldustarkvarast. Sünkroniseerime müügiarved  majandustarkvarasse. Toome üle vana SEO või loome uue. Loome vajadusel erihinnakirjad äriklientidele. Ehitame tarnekalkulaatorid. Seadistame makse- ja tarnelahendused.

 

vDisaini poolt tehtud e-poode iseloomustab:

  • Lihtus ja kasutajamugavus – Oleme täheldandud, et paljudes e-poodides on tellimuse sooritamine liiga keeruline. Omame tugevat tausta optimeeritud kasutajateekonna kujundamises – kahe klikiga peab klient olema juba tootega ostukorvis. Tasuda saab nii pangalingi kui kaardiga.
  • Hea emotsiooniloome – Pildi ja videosisu, mis näitab, miks toode on hea ning mis on selle peamised müügiargumendid.
  • Usaldusväärsust tekitav – visuaal peab tekitama usaldust ning samuti tasub välja tuua, kes on peamised kliendid või partnerid. 
  • Kiire – Tänapäeva veebikasutaja on küllaltki nõudlik ning kui veebileht laeb liiga kaua, siis tähelepanu hajub ja navigeeritakse minema.
  • Kõrge külastatavus –Kui e-poel ei ole külastatavust, siis tõenäosus, et keegi ostu sooritab, on madal. Pakume nõustamist ja täisteenust, et e-poodi kuluefektiivselt turundada.
  • Lihtne ja mugav hallata – Kui e-poe halduseks on valitud vale platvorm või on e-pood valesti arendatud, siis ei ole tooteid ja kliente mugav hallata.
  • Automatiseeritud tööprotsessid – Korralik e-pood teeb kõik manuaalsed tööd ise ära. Ei ole vaja kliendile käsitsi meilile teavitust saata, vaid seda teeb e-pood. Klient ei pea küsima, kas toode on laos, vaid see info on sünkroniseeritud majandustarkvarast. Müügiarved sisestatakse automaatselt raamatupidamistarkvarasse. Ärikliendid saavad sisselogimides tellida tooteid neile määratud erihinnakirja järgi. Pakisaadetiste sildid genereeritakse automaatselt. Neid ei pea käsitsi kirjutama.

e-poe arendus

Tehtud töö: Arendasime ProBeaute‘le uue e-poe. Probleem oli, et vana e-poodi oli juba arendanud 4 erinevat arendajat ning e-poel esines palju probleeme ja tõrkeid, mistõttu otsustati meilt tellida uus, kaasaegne ja töökindel veebipood. Kasutasime arendusel WordPress WooCommerce platvormi, importisime andmebaasiga blogipostitused ja tooted vanast e-poest, tõime üle SEO, lõime mitmekeelsuse, disainisime optimeeritud ostuteekonna. Lisasime hallatava koolituste kalendri. Projekt valmis kiiretellimusena 4 nädalaga.

Tööprotsesside automatiseerimine läbi veebiarenduse

 

vDisain on nõustanud ja aidanud juba mitmeid ettevõtteid äriprotsesside automatiseerimisel ning oleme täheldanud, et keskmises ettevõttes on tänapäeval võimalik kuni 40% tööjõukulu vähendada. Näiteks arendame hetkel ärikliendi tellimiskeskust ventilatsioonitorude ja detailide tellimiseks. Tellimuste vastuvõtmine ja täpsustamine telefoni ja emaili teel võtab tohutult aega, sest mõnikord on ühes tellimuses kuni 100 rida erinevate mõõtmetega detaile. Seniselt vastu võetud tellimused tuli sisestada majandustarkvarasse Simplbooks. Tellimuskeskuses ,mida arendame, saab inimene ise tellimuse komplekteerida ning arendame API liidese, mis võimaldab kõik tellimused automaatselt sisestada Simplbooks majandustarkvarasse. Arve koostamine toimub mõne klikiga, sest tellimuse andmed on juba majandustarkvaras valmis. Edaspidi kui klient helistab ja soovib tellimust teha, siis saab ettevõtte suunata klienti tegema seda veebis, kus kasutajale on visuaalselt selgelt välja toodud, millised mõõtmed on vaja sisestada. Lõppkasutajale on lahendus mugavam, sest enam ei ole vaja pikka telefonikõne või paberkandjal või exceli tabelis tellimisvormi täita ning saata. See aitab omakorda kliendibaasi säilitamisele kaasa.

WordPress on maagiline veebiarenduse tööriist

WordPressile veebi arendades on ka kitsama eelarvega tohutud võimalused, sest see on maailma kõige populaarsem platvorm, millele veebilehti ehitada ning kommuun arendab seda üha edasi. Loodud on miljoneid erinevaid pistikprogramme, mille abil saab luua päris mahukaid funktsionaalsuseid, mille arendus maksaks tavatingimustes tuhandeid eurosid. Näiteks on olemas pistikprogrammid, et luua e-poode, broneerimissüsteeme, interaktiivseid kaarte, 3D konfiguraatoreid, jpm.

veebiarendus

Laravel ja PHP arendus

Laravel + VueJS raamistikul sai arendatud ka webquer.ee hankeplatvorm. Platvormi vaated kujundas OKIA disainer Figma keskkonnas. Meie lõime back-endis portaali loogika, lõime andmebaaside struktuuri ja arendasime front-end vaated VueJS raamistikul. Lõime hangete lisamise ja hangetele pakkumiste tegemise funktsionaalsuse. Seadistasime registreerumise Facebooki ja Google’ga. Arendasime adminile kasutajate ja hangete kinnitamise haldamise ja tõlke funktsionaalsuse. Sätestasime automaatmeilide saatmise. Projekt kestis neli kuud.

 

Tegime koostööd Eliis Tarkvaraga, mida kasutab Eestis pea iga lasteaed ja millel on 200 000 kasutajat, et hallata eelkooliealiste laste haridusteed ning võimaldada riigile ja lastevanematele ülevaade ja aruandlus. Eliis Tarkvaral on meeskonnas mitu arendajat, kuid kõiki nõudeid ei jõua enda tiimiga ära arendada. Saime enda meeskonnaga aidata neil ehitada laste arengu ideedepanga mooduli. Teeme koostööd veebiarenduse osas kindlasti ka tulevikus.

 

Hetkel arendame XXXXX OÜ ilutoodete e-poe ning Merit aktiva vahelist veebi platvormi. Kreemidel on realiseerimistähtaeg ning on oluline, et esmalt müüakse laost FIFO meetodiga (First in – First out) ära partii, mis tuli lattu esimesena. Platvorm näitab, millisest partiist tooted kliendile välja saata ning võimaldab seeläbi laost müüdavaid tooteid efektiivselt hallata, ilma et tooted ületaksid realiseerimistähtaja. Samuti aitab platvorm kuvada e-poes realiseerimistähtaja ületanud tooted eraldi sooduskategoorias. Pakisildid genereeritakse, saadetakse printerisse ning prinditakse automaatselt. Suurema mahuga klientidele kehtivad erinevad hinnakirjad. Müügiarved saadetakse Merit Aktivasse. Kõik see vähendab manuaalset tööd ja üleüldist tööjõukulu.

 

Millist raamistikku veebiarenduseks valida?

Laravel on hea raamistik, arendamaks veebilahendusi – broneerimissüsteeme, klientide haldussüsteeme, mahuka äriloogikaga e-poode või tellimiskeskuseid. Kui eelarve on väiksem, on WordPress väga hea variant, sest on saadaval pistikprogramme valmisfunktsionaalsustega. E-poodide tarbes saab WordPressil rakendada WooCommerce laiendust või kasutada Prestashopi või Magento platvormi.


Front-endi saab lihtsasti üles ehitada moodsatele tehnoloogiatele nagu ReactJS, VueJS, AngularJS, NuxtJS, mis võimaldavad ülikiire laadimiskiiruse.

Kui vajad nõu veebiarenduse, tööprotsesside automatiseerimise osas või vajad hinnapakkumist, võta meiega ühendust!

WordPress pakub enim võimalusi väikese eelarvega suuri funktsionaalsuseid luua. WordPressile on aastatega tehtud arendamine kiireks ja mugavaks.

Enamjaolt on hetkel veebiarenduse turuhind 50€ – 90€ tunnis, sõltuvalt arendaja tasemest ja ettevõttest.

Mida kliendid meist räägivad