Veebiarendus

Veebiarendus ja vDisaini kogemus


vDisaini meeskond on läbi viinud 350 veebiarenduse projekti. Oleme tegelenud nii väiksemate maandumislehtede arendusega, kui ka komplekssete veebisüsteemide arendusega. Kasutame veebiarenduses enimkasutatud raamistikke, nagu WordPress, PHP, Prestashop, Magento, Laravel, ReactJS, VueJS jne.

 

Tööprotsesside automatiseerimine läbi veebiarenduse

vDisain on nõustanud ja aidanud juba mitmeid ettevõtteid äriprotsesside automatiseerimisel ning oleme täheldanud, et keskmises ettevõttes on tänapäeval võimalik kuni 40% tööjõukulu vähendada. Näiteks arendame hetkel ärikliendi tellimiskeskust ventilatsioonitorude ja detailide tellimiseks. Tellimuste vastuvõtmine ja täpsustamine telefoni ja emaili teel võtab tohutult aega, sest mõnikord on ühes tellimuses kuni 100 rida erinevate mõõtmetega detaile. Seniselt vastu võetud tellimused tuli sisestada majandustarkvarasse Simplbooks. Tellimuskeskuses ,mida arendame, saab inimene ise tellimuse komplekteerida ning arendame API liidese, mis võimaldab kõik tellimused automaatselt sisestada Simplbooks majandustarkvarasse. Arve koostamine toimub mõne klikiga, sest tellimuse andmed on juba majandustarkvaras valmis. Edaspidi kui klient helistab ja soovib tellimust teha, siis saab ettevõtte suunata klienti tegema seda veebis, kus kasutajale on visuaalselt selgelt välja toodud, millised mõõtmed on vaja sisestada. Lõppkasutajale on lahendus mugavam, sest enam ei ole vaja pikka telefonikõne või paberkandjal või exceli tabelis tellimisvormi täita ning saata. See aitab omakorda kliendibaasi säilitamisele kaasa.

 

WordPress on maagiline veebiarenduse tööriist

WordPressile veebi arendades on ka kitsama eelarvega tohutud võimalused, sest see on maailma kõige populaarsem platvorm, millele veebilehti ehitada ning kommuun arendab seda üha edasi. Loodud on miljoneid erinevaid pistikprogramme, mille abil saab luua päris mahukaid funktsionaalsuseid, mille arendus maksaks tavatingimustes tuhandeid eurosid. Näiteks on olemas pistikprogrammid, et luua e-poode, broneerimissüsteeme, interaktiivseid kaarte, 3D konfiguraatoreid, jpm.

 

Näiteks disainisime ja arendasime uue veebi ja broneerimissüsteemi Rakett69 teadusstuudidole, mis võimaldab koolidel ja ettevõtetel broneerida teadussessiooni aja. Arvesse pidime võtma ettevõtte äriloogilise spetsiifika – sessioonid on erinevate kestustega. Topeltbroneeringuid ei tohi olla võimalik teha. Registreerimisvorm küsib kliendilt kõik vajaliku info. Admin saab broneeringuid kinnitada, muuta ja tühistada ning lisaks aega kinni panna.

veebiarendus

Laravel arendus

Laravel + VueJS raamistikul sai arendatud ka webquer.ee hankeplatvorm. Platvormi vaated kujundas OKIA disainer Figma keskkonnas. Meie lõime back-endis portaali loogika, lõime andmebaaside struktuuri ja arendasime front-end vaated VueJS raamistikul. Lõime hangete lisamise ja hangetele pakkumiste tegemise funktsionaalsuse. Seadistasime registreerumise Facebooki ja Google’ga. Arendasime adminile kasutajate ja hangete kinnitamise haldamise ja tõlke funktsionaalsuse. Sätestasime automaatmeilide saatmise. Projekt kestis neli kuud.

veebiarendus

 

Tegime koostööd Eliis Tarkvaraga, mida kasutab Eestis pea iga lasteaed ja millel on 200 000 kasutajat, et hallata eelkooliealiste laste haridusteed ning võimaldada riigile ja lastevanematele ülevaade ja aruandlus. Eliis Tarkvaral on meeskonnas mitu arendajat, kuid kõiki nõudeid ei jõua enda tiimiga ära arendada. Saime enda meeskonnaga aidata neil ehitada laste arengu ideedepanga mooduli. Teeme koostööd veebiarenduse osas kindlasti ka tulevikus.

 

Hetkel arendame XXXXX OÜ ilutoodete e-poe ning Merit aktiva vahelist veebi platvormi. Kreemidel on realiseerimistähtaeg ning on oluline, et esmalt müüakse laost FIFO meetodiga (First in – First out) ära partii, mis tuli lattu esimesena. Platvorm näitab, millisest partiist tooted kliendile välja saata ning võimaldab seeläbi laost müüdavaid tooteid efektiivselt hallata, ilma et tooted ületaksid realiseerimistähtaja. Vähem tooteid Samuti aitab platvorm kuvada e-poes realiseerimistähtaja ületanud tooted eraldi sooduskategoorias. Pakisildid genereeritakse, saadetakse printerisse ning prinditakse automaatselt. Suurema mahuga klientidele kehtivad erinevad hinnakirjad. Müügiarved saadetakse Merit Aktivasse. Kõik see vähendab manuaalset tööd ja üleüldist tööjõukulu.

 

Millist raamistikku veebiarenduseks valida?

Laravel on hea raamistik, arendamaks veebilahendusi – broneerimissüsteeme, klientide haldussüsteeme, mahuka äriloogikaga e-poode või tellimiskeskuseid. Kui eelarve on väiksem, on WordPress väga hea variant, sest on saadaval pistikprogramme valmisfunktsionaalsustega. E-poodide tarbes saab WordPressil rakendada WooCommerce laiendust või kasutada Prestashopi või Magento platvormi.


Front-endi saab lihtsasti üles ehitada moodsatele tehnoloogiatele nagu ReactJS, VueJS, AngularJS, NuxtJS, mis võimaldavad ülikiire laadimiskiiruse.

Kui vajad nõu veebiarenduse, tööprotsesside automatiseerimise osas või vajad hinnapakkumist, võta meiega ühendust!