Veebiarendaja

Veebiarenduse teenused kogenud veebiarendajatelt

Arendame eesmärgipäraseid veebilehti ja -platvorme, mis aitavad ettevõtetel enda tööd efektiivsemalt teostada ja aega säästa. Meie meeskond on läbi viinud 400 edukat veebiarendusprojekti. Kasutame moodsaid arendusraamistikke nagu näiteks ReactJS, Laravel, VueJS, PHP, WordPress, WooCommerce, Magento, Prestashop jne. Omame pikaajalist kogemust e-poodide, broneerimissüsteemide, hankeplatvormide, tarnekalkulaatorite disainimises ja arenduses. Kui vajad nõu või pakkumist, võta meiega ühendust!

Finipay veebiarenduse projekt – lõime neile firma visuaalse identiteedi – fondid, tüpograafia ja värvid.  Seejärel kujundasime neile läbimõeldud veebi kasutajateekonna ja veebidisaini, mis looks usaldust.

 

Kas palgata majasisene veebiarendaja või osta teenust sisse?

Agentuurilt teenuse tellimine on ettevõtetele, kes ei suuda täiskohaga arendajale tööd pakkuda – lihtsam ja odavam on osta teenus sisse. Arendaja töö juhtimisele läheb ka aega ja energiat. Lisaks on küsimus kvaliteedis – tavaliselt on valdkonna tõelise spetsialisti palkamine liigselt kulukas kui ei ole talle piisavalt tööd pakkuda. vDisainil kui veebiarendusettevõttel on näiteks eraldi palgal inimesed, kes on vastava spetsialiseeringuga – täpsemalt disainer, front-end arendaja, back-end arendaja, turundusspetsialist, andmesisestaja.

 

Veebileht funktsioneerib tänapäeval kui platvorm, mida külastades saab veebikasutaja ülevaate ettevõte tehtud töödest ning kas teenusepakkuja tundub väliselt usaldusväärne. Siinkohal aitab kaasa ka läbimõeldud disaini loomine. Tänapäeva veebikasutaja saab kodulehe põhjal aru, kas sinna on investeeritud või mitte ning kui on näha, et seda ei ole tehtud, siis tekib igal kasutajal küsimus miks? Kas selleks ei ole raha? Kui raha ei ole, siis kas see on alustav ettevõte? Igaüks võib panna suvalise veebilehe üles kui tal selleks tahtmist on, kuid professionaalset veebilehte igaüks ei arenda. Kuigi platvormid nagu WordPress pakuvad ka algajale erinevaid kodulehe loomise lahendusi, on tavaliselt turvalisem ja pikas perspektiivis mõistlikum lasta spetsialistil töö ära teha.

Hästi planeeritud projekt aitab saavutada ka ettevõtte ärilisi eesmärke, olgu selleks ettevõtte käibe või tuntuse suurendamine, äriprotsesside automatiseerimine, uute klientideni jõudmine või konkurentidest eristumine. 

 

Tehtud töö: vDisaini veebiarendaja tegi Veski Tehnopargile veebilehe interaktiivse kaardiga nutiladudest. Ladusid kuvatakse kahes vaates. Rakendusel on ehitatud mobiilivaade. Kaardil on kuvatud ladude saadavus ja hind ning broneerimine toimub mugavalt läbi hüpikakna.

veebiarendaja

Mida teeb veebiarendaja?

Veebiarendusega tegeleb veebiarendaja, kes oskab efektiivselt luua kliendi visioonidele ja vajadustele vastav tulemus. Veebiarendaja on spetsialist, kelle igapäevatöö on tagada toimiv ja konkureeriv digitaalne lahendus, mis aitab täita ka kliendi ärilisi eesmärke. Meie veebiarendajad tegelevad igapäevaselt veebirakenduste kaardistusega, haldusega, kujundamisega, kiiruse optimeerimisega. Meie arendajatel on aastatega kujunenud välja vastav vilumus ning kogenud arendaja on suures pildis odavam kui kogenematu, sest tõenäoliselt on soovitud nõudeid varemgi arendatud ja sel juhul saab kasutada varem kirjutatud koodi. Samuti kulub tehtud töö testimisele ja projektijuhtimisele palju vähem aega;

Kuidas valida veebiarendajat

Enne koostööga alustamist vaata üle arendaja referentsid. Tee kiirustest ja veendu, et veebileht laeb kiiresti. Vaata üle, kas disain on moodsatele standarditele vastav – kas see on lihtne kasutada ning kas see tekitab mingit emotsiooni või usaldust. Kontrolli, kas mobiilivaade on lihtsasti kasutatav ja kas seal esineb vigu. Vaata üle, milliseid tehnoloogiaid kasutab arendaja.

 

Tehtud töö: 

Arendasime Balti Autorendile mahuka broneerimislahenduse, mis võimaldab rendibussi broneerida ning tasuda pangalingiga. Meie arendatud broneerimislahendus võimaldab hinnastada päevi astmeliselt ning müüa ka lisasid juurde.

veebiarendaja

 

Kui tegu on mahukama projektiga, tasub uurida, kas arendajal on varasemaid kogemusi soovitud lahenduse arendamisel. 

Hinnaklass. Kui eelarve on piiratud, siis on variant otsida vabakutselist arendajat, kellel on madalad tegevuskulud. Mida aga peab silmas pidama, et vahel on raske panna vabakutselist arendajat enda töö eest vastutama. Siis kui arendaja haigestub, siis projekti arendus seisab. Lisaks ei kasuta vabakutselised arendajad tihtipeale litsentseeritud tarkvara projektide arenduses, mida ei saa 3 kuud hiljem uuendada ning kus võib ka algselt olla pahavara sees. Vabakutseline arendaja ei oska tihtipeale anda spetsialisti nõu turunduse osas. Lisaks on madalama hinnaklassi arendajal vähem kogemust ning üldine osturisk on suurem. Tegu ei ole kogenud ja spetsialiseerunud disaineriga, vaid pigem katsetatakse ja vaadatakse, mis välja tuleb.

 

Veebiarendus vDisainist professionaalsetelt arendajatelt 

vDisain pakub veebiarendust oma ala professionaalidelt, kellel on antud valdkonnas aastatepikkune kogemus. Kui Sinu ettevõte soovib luua endale digitaalne lahendus või täiendada olemasolevat, võta meiega ühendust.

vDisain aitab luua digilahenduse, mis aitab saavutada Teie ettevõtte ärilisi eesmärke. Vaata meie tehtud töid.

Vaadake varasemalt lõpetatud projekte. Kas veebiarendaja on teinud varem juba seda, mida teil vaja on? Saage veebiarendajaga kokku ja vestelge. Pange tähele, kas teilt küsitakse õigeid küsimusi ning kas teile pakutakse lahendusi, mis teid rahuldavad?

Veebiarendaja tunnihinne on üldjuhul 50-60€ tunnis. Kõrgema tasemega veebiarendaja tunnihinne võib olla ka 100€ ringis ning seenior veebiarendaja teeb enda tööd 2-5 korda kiiremini kui juunior veebiarendaja. Lisaks on lõpptulemus kvaliteetsem.