WordPress Eesti

vDisain – Eesti suurim WordPressile spetsialiseerunud arendusettevõte

vDisaini meeskonna käe all valmib Eestis enim WordPress veebilehti aastas ja meil on ühes kalendriaastas üle 150 püsikliendi. vDisaini meeskonda kuuluvad  spetsialiseerunud disainerid, arendajad, testijad ja projektijuhid. Kokku oleme ajaloo jooksul üle 600 projekti arendanud. Kui soovite meie nõu või abi, võtke julgelt meiega ühendust!

WordPress – Eesti populaarseim kodulehe platvorm


WordPress on Eestis enim kasutatud sisuhaldussüsteem veebilehe tegemiseks. Veebileht on tänapäeval kõige olulisem ja efektiivsem teekond klientideni. Ettevõtte koduleht on justkui visiitkaart, mis ehitab usaldust, näitab teenuse kvaliteeti ning ettevõtte professionaalsust. Seetõttu on oluline luua professionaalne, isikupärane ning kvaliteetne veebileht.

 

Kodulehe graafiline disain ja kasutajakogemus on üks olulisemaid elemente, mis loob kodulehel ettevõtte kuvandi ning annab edasi ka brändi sõnumeid. WordPress pakub tohutult palju erinevad lahendusi kodulehe loomiseks. Suur hulk erinevaid mooduleid, integratsiooni lahendusi ning personaliseerimise võimalusi. Kodulehe loomine WordPressiga on kiirem, lihtsam ja tänu sellele ka soodsam, kui teiste kodulehe platvormidega.

 

Mis on WordPress?

WordPress on sisuhaldussüsteem ehk content management system (CMS) kodulehe, blogi, e-poe või mõne muu veebilahendusele. WordPress on väga paindlik platvorm, millega saab mugavalt ja kiirelt lisada või muuta kodulehel olevat sisu. See pole algajale üleliia keerukas ning võimaldab kasutada väga suurel hulgal pistikprogramme (pluginad), mis pakuvad ka spetsiifilisi lahendusi kodulehele.

Samuti on WordPress mõelnud kohe otsingumootori tulemuste optimeerimisele. SEO võimekus on sellel sisuhaldussüsteemil üks parimaid. vDisain spetsialistid hindavad kõrgelt sellist lisaväärtust ning kodulehte luues tagavad selle, et veebileht oleks optimeeritud ja Googles leitav.

Tehtud töö: Tegime Estlanderile ägeda video nende renoveeritud objektidest, disainisime ja arendasime uue ja soliidse veebilehe ning optimeerisime selle Google otsingumootorile. Estlander Grupp OÜ on Eesti kapitalil põhinev ehitusettevõte, mis on tegutsenud üle 14 aasta.

Wordpress eesti

Miks tellida WordPress’i arendust?

Kui ettevõtte on jõudnud oma arenguetapis nii kaugele, et soovib teha kodulehe või avada e-poe, siis tekib küsimus, kuidas seda luua või kust seda tellida. 

WordPress’i puhul on oluline omada piisavaid IT-alased oskusi ning aega, et sellega tegeleda. Võimalused sellel sisuhaldussüsteemil on praktiliselt piiramatud ning saadaval on palju mooduleid, millega luua mahukaid funktsionaalsuseid. Kuid hea ja kvaliteetne veebileht, blogi ja e-pood ei valmi ühe ööga ning vajab ikkagi professionaalset lähenemist. WordPress’i veebiarendaja töö seisneb selles, et teada sisuhaldussüsteemist kõike ja leida see õige ja sobiv lahendus kliendi vajadustele.

Disainisime Ait Nordile uue korporatiivse veebilehe, kus on nende tooted hästi presenteeritud. Tegu on custom lahendusega, kus on kasutusel viimased disainitrendid. Lõime kliendile erinevad disainikontseptsioonid, valisime nendest ühe ning selle põhjal lõime vahelehtede disainid. Ait-Nord on Alfa Innotec soojuspumpade maaletooja Eestis.

wordpress eesti

Miks usaldada WordPress veebiarendajale:

  • Veebiarendaja loob jätkusuutliku ja loogilise ülesehitusega kodulehe;
  • Arendaja teeb oma tööd erialase kogemuse ja teadmistega, millest tulenevalt valmivad muudatused ja arendustööd kiiresti ning efektiivselt;
  • Veebiarendaja loob kliendi visioonile vastava tulemuse ning disaini;
  • Veebiarendaja teeb oma tööd kvaliteetselt ning garanteeritud suurepärase tulemusega;
  • Kasutades veebiarendaja teenust, ei pea kartma, et kodulehel ise midagi klõpsides “katki” teed;
  • Jättes veebiarendus veebiarendaja hoolde, saad tegeleda endale meeldivate tegevustega ega pea oma pead vaevama. 

 

Telli WordPress’i arendus vDisainilt

vDisain pakub WordPress sisuhaldussüsteemiga arendatud kodulehtede tegemist oma ala professionaalidelt, kellel on antud valdkonnas aastakümnete pikkune kogemus. Kui Sinu ettevõte soovib luua endale uut kvaliteetset kodulehte, blogi või e-poodi, et paista konkurentide seast välja ning jõuda uute klientideni, võta meiega ühendust.

vDisain teeb kodulehe, mis aitab saavutada Sinu ettevõtte eesmärke! Vaata meie tehtud töid siit.